W finałowym meczu kwalifikacji do turnieju na twardych kortach w Miami, zmierzą się Czeszka Kristyna Pliskova oraz Belgijka Yanina Wickmayer. Obie panie mierzyły się ze sobą również 5 dni temu na turnieju w meksykańskiej Guadalajarze. W spotkaniu 1/8 górą była Pliskova, która pokonała swoją dzisiejszą rywalkę 2:1 (4:6,6:4,7:6). Jakie typy dnia polecam na ich pojedynek w Miami?

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
Pliskova – Wickmayer
WTA Miami kwali.
20.03.2019, 16:00
Typ: Wickmayer (+1.5 gema)
kurs: 1.70
stawka: 7/10✅ +4.90

 

Typy bukmacherskie tenis

Kiedy w 2010 roku Karolina i Krystina Pliskova zwyciężały w juniorskich turniejach wielkoszlemowych wydawało się, że wielka kariera stoi przed nimi otworem. Jak pokazały późniejsze lata, Karolina odniosła sukcesy na miarę swojego talentu, zaś Krystina w dorosłym tenisie jest tylko jedną z wielu. W 2018 roku zaliczyła spadek w rankingu, obecnie plasując się w okolicy miejsca nr. 90. Jakie tenis typy bukmacherskie będą najlepsze na jej spotkanie z 29-letnią Wickmayer?

Kursy jakie wystawił na to spotkanie legalny bukmacher LV Bet minimalnie faworyzują Czeszkę. Kilka dni temu po bardzo wyrównanym meczu to właśnie ona była górą. Obie zawodniczki mierzyły się ze sobą 3-krotnie. Bilans tych starć to 2:1 na korzyść Pliskovej. Ostatni mecz pokazał jednak, że poziom tych tenisistek jest bardzo zbliżony i o końcowym triumfie mogą zadecydować detale. W decydującym secie meczu na turnieju w Meksyku, Wickmayer prowadziła już 3:1 i 30:0 w gemie, jednak nie zdołała utrzymać nerwów na wodzy i przegrała całe spotkanie. Stawiam, że tym razem będzie inaczej, a proponowane typy dnia kieruję w stronę Belgijki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nobody said it was going to be easy but i know it will be worth it.. #TeamWicky

Post udostępniony przez Yanina Wickmayer (@yaninawickmayer)

Tenis typy dnia

Wickmayer ma 182 cm wzrostu i w tym elemencie Pliskova nie ma nad nią żadnej przewagi. Yanina „zjada” jednak swoją rywalkę jeśli chodzi o doświadczenie. W sezonie 2010 była bliska pierwszej dziesiątki WTA, a w ogóle podczas swojej kariery aż 11 sezonów spędziła w TOP 100 z czego większość nawet w TOP 50. Belgijka najlepszy czas ma już prawdopodobnie za sobą, a ostatnie 2 sezony to stopniowy spadek w rankingach, jednak nie zmienia to faktu, że dla tenisistek pokroju Krystiny, wciąż jest niezwykle wymagającą przeciwniczką.

Typy bukmacherskie na to spotkanie w dużej mierze oparte są na aktualnej formie obu zawodniczek. Zarówno Pliskova jak i Wickmayer miały okazję mierzyć się w ostatnich spotkaniach z tymi samymi rywalkami. Yanina gładko ograła Rumunkę Bogan oraz Rosjankę Kudiermietową w stosunku 2:0. Pliskova z kolei męczyła się z nimi przegrywając 1:2 z Rosjanką, oraz wygrywając w bólach z Bogdan 2:1.

Mecz meczowi nierówny, jednak dzisiejsze tenis typy, to wygrana Yaniny Wickmayer. Belgijka prezentuje dość stabilną formę, wygrała 10 z 15 ostatnich spotkań, dotarła w lutym do finału turnieju w Shrewsbury i już w pierwszym meczu z Pliskovą miała ją „na widelcu”. Uważam, że Wickmayer weźmie szybki rewanż i tym razem nie pozwoli na tak nerwową końcówkę. Najlepsze tenis typy dnia na to spotkanie, to zakłady na wygraną Wickmayer z handicapem +1,5 gema.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u.