Czas na 3. rundę turnieju Indian Wells w męskiej drabince, gdzie czeka nas bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Gillesem Simonem, a Dominikiem Thiemem. Faworytem tego spotkania jest Austriak, ale jakie typy dnia na tenis ziemny polecamy na Typerii?

👉DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ

Single
Gilles Simon – Dominic Thiem
ATP Indian Wells
11.03.2019, 23:30
Typ: Simon +4 gemy
kurs: 1.63
stawka: 6/10 ⛔6
Single
Gilles Simon – Dominic Thiem
ATP Indian Wells
11.03.2019, 23:30
Typ: Simon
kurs: 3.20
stawka: 2/10 ⛔2

 

Indian Wells – typy dnia

Już w drugim zdaniu zapowiedzi wspomniałem o tym, że faworytem spotkania jest Dominic Thiem. Jest to prawda, ale moim zdaniem kursy na tego gracza są zdecydowanie przeszacowane i zaniżone. Większość graczy inwestuje właśnie w Thiema powodując jeszcze większy wzrost kursów na Simona. Sądzę, że nie jest to poprawne myślenie, ponieważ forma Dominika jest dość przeciętna i jedno zwycięstwo nad Jordanem Thompsonem tego nie zmienia. Zwłaszcza, że gdyby Thompson był nieco bardziej skuteczny, jego spotkanie z Thiemem mogło zakończyć się zupełnie inaczej.

Gillesa Simona zna każdy, nawet przeciętny fan tenisa. Duże doświadczenie, regularność i skuteczność, to jego trzy cechy główne, dzięki którym przez lata utrzymuje się w tourze na wysokim poziomie. Co prawda Francuz nie jest w rewelacyjnej formie, ale moim zdaniem na Thiema spokojnie może wystarczyć. Kiedy Austriak nie prezentuje swojej topowej dyspozycji popełnia niewymuszone błędy i brakuje mu pewności w uderzeniach – Simon uwielbia wykorzystywać takie sytuacje. Biorąc pod uwagę specyfikę obu graczy oraz ich aktualną formę, typy dnia dotyczące tego starcia są raczej oczywiste.

Simon – Thiem – typy bukmacherskie

Moim głównym zakładem jest oczywiście dodatni handicap na Gillesa Simona. Francuz może sprawić tutaj małą niespodziankę. Regularność i spokój powinny przynieść efekty, dlatego też typy bukmacherskie zakładające ciężką przeprawę Thiema powinny okazać się opłacalną inwestycją. Uzasadnione wydają się być również nieco bardziej ryzykowne zakłady na wygraną Francuza w całym meczu. Kurs na to zdarzenie wynosi aż 3,20.

👉DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ

 

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u. Kupony, dyskusje o typach, wymiana myśli i informacji, a do tego codzienny konkurs typerski z nagrodami w postaci bonusów u legalnych bukmacherów.