S. Tiraspol – Crvena Zvezda. Typy dnia, kursy, składy.

Każda osoba związana z klubem z Belgradu pewnie z niecierpliwością wyczekuje ewentualnego pojedynku z Dynamem Zagrzeb w 4. rundzie kwalifikacji. Najpierw jednak muszą oni pokonać mistrza Mołdawii, który dzielnie postawił im się w Belgradzie! Zapraszam na zapowiedź meczu Sheriff Tiraspol – Crvena Zvezda Belgrad, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, składy oraz dostępne u bukmacherów kursy. Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + freebet 50 zł na start w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

S. Tiraspol – Crvena Zvezda kursy

Piłkarze Sheriffa Tiraspol muszą pewnie teraz bardzo żałować, że akurat w tym sezonie zlikwidowano zasadę o golach na wyjeździe, ponieważ zapewniliby sobie naprawdę solidną zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym z Crveną Zvezdą Belgrad w trzeciej rundzie kwalifikacji do rozgrywek Ligi Mistrzów.

W Belgradzie mieliśmy bowiem remis 1:1. Mistrzowie Mołdawii bardzo dobrze weszli w to spotkanie i jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. Niestety od tej strzelonej bramki była już równia pochyła, czego efektem był stracony gol w doliczonym czasie pierwszej połowy. Przez całą drugą połowę zaś odgrywali już tylko rolę aktora drugoplanowego, nawet pomimo tego, że od 58. minuty grali w przewadze jednego zawodnika!

S. Tiraspol – Crvena Zvezda typy dnia

Druga połowa była zatem bezbramkowa, chociaż akcji było w niej sporo. Szkoda tylko, że nie tych piłkarskich. Ovidiu Hategan prowadzący to spotkanie musiał co chwilę korzystać z gwizdka i regularnie sięgać do swojej kieszeni. Rumuński arbiter odgwizdał w drugiej połowie łącznie 17 przewinień, za które żółtą kartką ukarał aż siedmiu zawodników (trzech Crveny, czterech Sheriffa Tiraspol).

Zwłaszcza końcowe dziesięć minut w Belgradzie obfitowało w brzydkie przewinienia, co zapewne sprawi, że piłkarze obu drużyn nie zapomnieli o boiskowych animozjach z tamtego starcia. Podobnego przebiegu zdarzeń spodziewam się więc również w rewanżu na stadionie Sheriffa w Tyraspolu. Nad tymi wszystkim rozpalonymi głowami jakoś zapanować będzie musiał pan Felix Zwayer. Niemiecki arbiter bez problemu powinien się jednak w takim meczu odnaleźć, ponieważ jest on specjalistą od takich spotkań. Uwielbia on bowiem korzystać z kartek w europejskich rozgrywkach, czego dowodem jest powyższy obrazek.

S. Tiraspol – Crvena Zvezda typy:
powyżej 4.5 kartek, kurs 1.60

 

Sheriff Tiraspol – Crvena Zvezda składy:

Tiraspol: Athanasiadis; Cristiano, Arboleda, Dulanto, Julien; Thill, Addo; Traore, Kolovos, Castaneda; Yansane

Crvena: Borjan; Gobeljic, Pankov, Dragovic, Rodic; Krsticic, Sanogo; Falco, Ivanic, Katai; Diony

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA