Spotkanie 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Tottenham podejmie u siebie zespół Sportingu. Czy Portugalczycy po raz kolejny zaskoczą? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Tottenham – Sporting, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Tottenham – Sporting typy bukmacherskie

Tottenham w dalszym ciągu nie jest pewny awansu w jednej z najbardziej wyrównanych grup w Lidze Mistrzów. Na dwie kolejki przed końcem praktycznie każdy układ jest jeszcze możliwy. Tym razem rywalem są nieobliczalni Portugalczycy, którzy zabłysnęli już w pierwszej konfrontacji przeciwko Kogutom. Gospodarze podchodzą do jutrzejszej konfrontacji po dwóch wpadkach z rzędu w Premier League przeciwko Newcastle oraz Manchesterowi United.

Koguty nie zachwycają w europejskich rozgrywkach i jak dotąd w każdym ze spotkań mieli problemy. Sporting to z pewnością najbardziej niewygodny rywal w całej grupie, zważywszy na styl gry gości i ich wysoką skuteczność. Antonio Conte z pewnością liczy na swój duet Kane & Son, który wielokrotnie ratował drużynę z opresji. Piętą achillesową miejscowych jest jednak formacja defensywa, głównie z racji rażących i często popełnianych błędów skutkujących stratami bramkowymi. Jakie typy warto wziąć pod lupę w 5. kolejce Ligi Mistrzów?

Odbierz zwrot do 500 zł za nietrafiony kupon na puchary!

Tottenham – Sporting typy dnia

Sporting idealnie odnajduje się w roli drużyny, która przed meczem jest skazywana na porażkę. Taka sytuacja miała miejsce m. in. w rywalizacji z Eintrachtem Frankfurt czy Tottenham. Portugalczycy nie tylko wygrali obie konfrontacje, ale też zdołali zachować czyste konta. Los nie był jednak tak łaskawy w dwumeczu z Marsylią, który Sporting wyraźnie przegrał kolejno 1-4 i 0-2. Taki stan rzeczy idealnie wpłynął na ogólną sytuację w grupie D i na dwie kolejki przed końcem może się wydarzyć absolutnie wszystko.

Nie ma wątpliwości, że rywalizacja w tej grupie jest najciekawsza i tak naprawdę pojęcie „faworyta” tutaj nie istnieje. Myślę że Tottenham jako gospodarz będzie dominować, co da też Sportingowi spore pole manewru do gry z kontry. Spodziewam się kolejnego emocjonującego starcia, w którym nie powinniśmy narzekać na brak bramek. Proponowany na jutro typ to obie drużyny strzelą.

Tottenham – Sporting typy:
Obie strzelą @1.77

Tottenham – Sporting składy:

Tottenham: Lloris; Sanchez, Dier, Davies; Emerson, Skipp, Bentancur, Bissouma, Perisic; Kane, Son

Sporting: Adan; Inacio, Marsa, Reis; Porro, Ugarte, Morita, Santos; Trincao, Edwards; Paulinho

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA