Spotkanie 14. kolejki francuskiej Ligue 1. Troyes podejmie u siebie zespół Auxerre. Czy goście przełamią swoją fatalną serię bez zwycięstwa? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Troyes – Auxerre, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Troyes – Auxerre typy bukmacherskie

Troyes nie wygrało od 5 spotkań we francuskiej Ligue 1, jednak warto docenić świetną konfrontację z PSG, która zakończyła się hokejowym wynikiem 4-3 dla Paryżan. Z dobrej strony pokazał się przede wszystkim lider ofensywy gospodarzy – Mama Balde. 26-letni Gwinejczyk ma na swoim koncie 7 goli oraz 2 asysty i jest pewniakiem do gry w pierwszym składzie przeciwko Auxerre. Goście nie radzą sobie na wyjazdach i ich jedyne zwycięstwo, to wypunktowanie borykającego się z kontuzjami Montpellier.

Popularne ESTAC radzi sobie całkiem nieźle przed własną publicznością, jednak bardzo często brakowało kropki nad „i” i koncentracji w końcowych fazach. Auxerre to beniaminek, który wydaje się być idealnym rywalem do przełamania. Ostatnimi czasy obie drużyny najczęściej spotkały się ze sobą w Ligue 2 i na Stade de l’Aube górą prawie zawsze było Troyes. Przed startem piątkowego starcia także to gospodarze wydaje się być faworytami, co potwierdzają wciąż spadające kursy. Jakie typy warto wziąć pod lupę w 14. kolejce Ligue 1?

Troyes – Auxerre typy dnia

Beniaminek przebojem wdarł się do Ligue 1, po tym jak wyeliminował faworyzowane St. Etienne w barażach. Styl gry pozostawia jednak dużo do życzenia i na próżno szukać tutaj ładnej i efektownej gry. Fatalnie wygląda też gra w defensywie i statystyka, która jasno pokazuje prawie dwa gole tracone na mecz przez Auxerre. Dodatkowym problemem są kontuzje, które wykluczają z gry przeciwko Troyes m. in. Nianga, Ruiza, M’changame czy Pellenarda.

Troyes wydaje się mieć wystarczająco dużo argumentów, by wygrać po raz pierwszy od 5 spotkań. Nadziei kibicom mógł zrobić ostatni spektakularny popis strzelecki przeciwko PSG. Niewiele jest drużyn, które aż trzykrotnie pokonują bramkarza Paryżan. Myślę, że gospodarze będą dominować już od pierwszych minut nad niżej notowanym beniaminkiem. Proponowany typ to wygrana 1. połowy lub całego meczu przez Troyes, a krótko mówiąc podwójna szansa 1-1.

Troyes – Auxerre typy:
podwójna szansa 1-1 @1.65

Troyes – Auxerre składy:

Troyes: Gallon; Conte, Salmier, Palmer-Brown, Rami, T. Balde; Chavalerin, Kouame, Lopes; Ripart, M. Balde

Auxerre: Costil; Raveloson, Jubal, Jeanvier, Mensah; Sinayoko, Toure, Sakhi, Hein; Charbonnier, Da Costa

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA