Spotkanie 12. kolejki francuskiej Ligue 1. Troyes podejmie u siebie zespół Lorient. Czy goście kontynuują swoją fantastyczną serię? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Troyes – Lorient, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Troyes – Lorient typy bukmacherskie

Troyes rozgrywa póki co bardzo przeciętny sezon, który na dłuższą metę powinien dać temu klubowi pewne utrzymanie. Z pewnością warto docenić ostatnie rezultaty i cenne zwycięstwa m. in. z Clermont, Angers czy AS Monaco. Dodatkowo gospodarze często wykazywali się wolą walki i odrabiali straty w końcowych fazach spotkań. Rywalem jest absolutna rewelacja Ligue 1 – Lorient, które ma zaszczytne 2. miejsce w tabeli i z pewnością odczuwa głód kolejnych zwycięstw.

Największą gwiazdą miejscowych jest Mama Balde. 26-letni Gwinejczyk ma na swoim koncie 5 goli oraz 2 asysty, co jest najlepszym wynikiem indywidualnym w Troyes. Warto też wyróżnić młodą 17-letnią gwiazdę – Wilsona Odoberta. Francuz dostaje coraz więcej szans na grę i już teraz pracuje na transfer do lepszego klubu. Słabszym punktem jest tutaj z pewnością formacja defensywa i 22 stracone gole w 11 meczach to wynik daleki od ideału. Jakie typy warto wziąć pod lupę w 12. kolejce Ligue 1?

Troyes – Lorient typy dnia

Nikt się nie spodziewał tego, że Lorient tak dobrze wystartuje w bieżącej kampanii rozgrywek Ligue 1. Popularne „Morszczuki” mogą się pochwalić fantastycznym bilansem 8 zwycięstw, dwóch remisów i zaledwie jednej porażki. Bardzo pechowa sytuacja miała tutaj miejsce w niedawnym meczu z Reims, gdzie Terem Moffi nabawił się kontuzji i nie wiadomo jak długo potrwa jego rozbrat z piłką. 23-letni Nigeryjczyk to najlepszy strzelec gości z dorobkiem 8 bramek. W rywalizacji z Troyes nie zabraknie z pewnością Dango Ouattary – gwarantującego zarówno bramki jak i asysty.

Nie ma wątpliwości, że kontuzje Lorient mogą wpłynąć na jutrzejszy wynik spotkania. Kadra gości jest jednak dobrze ze sobą zgrana i na pewno nie odpuści kolejnej ważnej potyczki w kontekście utrzymania wysokiej pozycji w tabeli. Troyes w ostatnich tygodniach sporo bramek strzela, ale też ma ogromne problemy w formacji defensywnej. Myślę że czeka nas wyrównana konfrontacja w której obie drużyny strzelą gola.

Troyes – Lorient typy:
Obie strzelą @1.64

Troyes – Lorient składy:

Troyes: Lis; Porozo, Rami, Salmier; T. Balde, Chavalerin, Tardieu, Larouci; Lopes, M. Balde, Ripart

Lorient: Mvogo; Le Bris, Laporte, Talbi, Le Goff; Ponceau, Le Fee, Boisgard; Ouattara, Kone, Diarra

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA