Już o godzinie 20:00 rozpocznie się spotkanie 13 kolejki Ligue 2, w którym Troyes podejmie u siebie Valenciennes. Na jakie typy bukmacherskie warto zwrócić uwagę przy okazji tego meczu? Czy marzący o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej gospodarze, sięgną po pewne trzy punkty? Zapraszam na bukmacherską analizę oraz proponowane typy dnia. 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Zagraj za 500 PLN bez ryzyka<<


Troyes – Valenciennes typy bukmacherskie

Troyes od lat balansuje na granicy pierwszej i drugiej ligi, a jeśli już udaje mu się zawitać do Ligue 1, to nie na długo. Gospodarze dzisiejszego spotkania prezentują stały i równy poziom – nieco zbyt wysoki na Ligue 2, ale również trochę za niski na Ligue 1. Ciągłe awanse i spadki stały się dla niebiesko-białych normą. Nie inaczej było w sezonie 2018/2019, w którym z walki o najwyższą klasę rozgrywkową odpadli dopiero w barażach. Jakie typy bukmacherskie powinny okazać się opłacalne w dzisiejszym spotkaniu?

Goście z Valenciennes także spędzili wiele lat w Ligue 1, jednak od 5 sezonów nie są w stanie wydostać się z II ligi. Aktualnie zajmują 11 miejsce w tabeli i niewiele wskazuje, by mieli szanse na nawiązanie walki z czołówką. Czeka nas pojedynek drużyn z odmiennymi aspiracjami i możliwościami, co podkreślają również kursy bukmacherskie. Betclic wystawił na gospodarzy 1,58, na gości aż 6,40. Proponowane typy dnia nie będą jednak skupiać się na zwycięzcy tego starcia i zakładach 1X2. Bardzo atrakcyjnie wyglądają natomiast typy dotyczące bramek.

Troyes – Valenciennes typy dnia

Na przełomie września i października Troyes złapało lekką zadyszkę i przegrało dwa kolejne spotkania. Wpadki były tym bardziej zaskakujące, że miały miejsce w spotkaniach z Paris FC i Orleans. Zespoły te zajmują aktualnie 17 i 20 pozycję w tabeli. W kolejnych występach Troyes uspokoiło sytuację i wygrało domowy mecz z Le Mans oraz niezwykle trudny wyjazd do prowadzącego w stawce Lorient. Trzy punkty w tym prestiżowym starciu bardzo podniosły na duchu graczy Laurenta Batlles’a i pozwoliły na zachowanie kontaktu z TOP 3. Typy bukmacherskie na spotkanie Troyes – Valenciennes nie skupiają się na wygranej gospodarzy z jednej prostej przyczyny – grają oni bardzo nierówno. Troyes nie tylko potrafi przegrać z ligowym outsiderem, a następnie ograć lidera, ale również prezentuje bardzo niepewną postawę na własnym terenie.

W tym sezonie rozegrało 7 spotkań u siebie i tylko jeden raz udało mu się zachować czyste konto. Dodatkowo aż 4 z tych meczów zakończyły się dla gospodarzy porażką. W poprzednich rozgrywkach gra w domu również nie była mocną stroną Trojan. W sezonie 18/19 Troyes zdobyło na wyjazdach niemal tyle samo punktów, co u siebie. Biorąc pod uwagę domową postawę gospodarzy oraz ich nierówną formę aż prosi się, by skorzystać z wysokich kursów na Valenciennes. Goście grają obecnie swoją zwykłą „mizerię”, strzelają mało goli, nieźle się bronią, a większość ich meczów oscyluje wokół remisu. Nie są jednak na tyle słabi, by móc spisywać ich na straty.

Główna propozycja to zakład na brak czystego konta gospodarzy z kursem 1,81. W ostatnich wynikach Troyes próżno doszukać się większej logiki, a do tego ich domowa forma pozostawia wiele do życzenia. Rywale są w stanie „ukąsić”, zwłaszcza że po ostatnich dwóch bezbramkowych remisach mają dziś wyjść z nieco bardziej ofensywnym nastawieniem.

Druga propozycja jest bardziej ryzykowna, jednak jej szanse powodzenia są mimo tego dość spore. Kurs na obie strzelą i powyżej 2,5 gola w meczu wynosi 2,65. Wynik pokrywający ten zakład padł w 6 z 7 domowych meczów Troyes w tym sezonie.

Nie masz konta w Betclic? Przejdź do rejestracji
Kod promocyjny: TYPERIAPL

 

**************************************

➡️ Dołącz do grupy TYPERIA