Jakie mecze warto obstawić w ten weekend? Sprawdźcie nasz TurboKupon, a w nim konkurs – do wygrania 50 PLN od legalnego bukmachera Forbet! Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji zakładów na gole. Proponowane typy bukmacherskie mogą być grane pojedynczo, a także jako dodatek do Waszych kuponów AKO. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

?ODBIERZ PREZENT 10 PLN OD FORBET

Typy bukmacherskie na weekend + konkurs! 50 PLN do wygrania!

 

 

Czym jest TurboKupon?

Co tydzień w czwartkowy wieczór na youtubowym kanale Typeria pojawia się kolejny film z serii TurboKupon. Zapowiadamy w niej ciekawe weekendowe mecze, które warto dodać do naszego kuponu. Jeżeli sam obstawiasz, na pewno znajdziesz tam ciekawe typy bukmacherskie. Jeżeli póki co, nie było Ci po drodze z zakładami, to nic straconego! TurboKupon daje Ci możliwość typowania bez ryzykowania własnej gotówki! Jak to zrobić?  W komentarzu pod filmem piszesz swoje przewidywania odnośnie omawianych spotkań. Listę meczów znajdziesz zawsze w opisie pod filmem. Typujesz w formacie 1X2, gdzie 1 – wygrana gospodarzy, X – remis, a 2 to wygrana gości. Trafisz wyniki – wygrywasz 50zł!

KONKURS, ZGARNIJ 50 PLN NA GRĘ

Osoba, która jako pierwsza poda w komentarzu pod filmem prawidłowe rozstrzygnięcia omawianych spotkań, nagrodzona zostanie kwotą 50 PLN! Możesz typować w oparciu o sugestie zawarte w filmie lub spróbować przewidzieć niespodzianki – a tych w piłce nożnej nie brakuje! Najnowszy Turbokupon na weekend znajdziesz powyżej! Przejdź na youtube, zasubskrybuj kanał, obejrzyj film i podaj w komentarzu swoje typy! Powodzenia!

?ODBIERZ PREZENT 10 PLN OD FORBET