Spotkanie towarzyskie tuż przed Mundialem w Katarze. Turcja podejmie na Gaziantep Stadyumu zespół Czech. Czy niedoszli uczestnicy Mistrzostw Świata dadzą pokaz dobrego futbolu? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Turcja – Czechy, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Turcja – Czechy typy bukmacherskie

Trudno sobie wyobrazić, że żadna z tych reprezentacji nie zagra na najbliższym Mundialu w Katarze. Czesi musieli uznać wyższość Szwedów w barażach po golu w dogrywce, natomiast Turcy nie przeszli faworyzowanej Portugalii. Jutrzejsza konfrontacja to idealna okazja, by sprawdzić się na tle rywala o zbliżonym potencjale. Poprzednie sparingi Turcji i Czechów, które miały miejsce 16 listopada były zwycięskie, kolejno ze Szkocją i Wyspami Owczymi.

Turcja była już mocno pompowana przed ostatnim EURO, gdzie wielu wieszczyło im rolę czarnego konia i pewny sukces. Ostatecznie skończyło się na ogromnym rozczarowaniu i ostatnim miejscu w grupie z kompletem porażek. Kwalifikacje do Mundialu także zapowiadały się obiecująco, jednak wysoka porażka z Holendrami i 2. miejsce przyniosły niefortunne baraże z trudnym rywalem. Najbliższa perspektywa to w zasadzie EURO 2024, do której jednak jeszcze trochę czasu.

Turcja – Czechy typy dnia

Czesi również rozczarowali i nie pojadą na najbliższy Mundial w Katarze. Frustracja może być jednak większa, zważywszy że rywalem byli Szwedzi, którzy są jak najbardziej w zasięgu. Sporym problemem okazały się tutaj braki kadrowe i absencja lidera ofensywy – Schicka. Kolejnym kłopotem jest formacja defensywna, która dopuściła do straty zbyt dużej ilości bramek w ostatnich konfrontacjach.

Obie reprezentacje z pewnością mogłyby namieszać na najbliższym Mundialu, jednak na ten moment mogą się jedynie skupić na przygotowaniu do EURO 2024. Turcy mają w swojej kadrze wielu uzdolnionych zawodników, ale nie zawsze przekładało się to na korzystny rezultaty. Myślę że czeka nas typowe spotkanie akcja za akcje, w którym przewagę powinni mieć gospodarze. Proponowany na jutro typ to obie drużyny strzelą.

Turcja – Czechy typy:
Obie strzelą @1.94

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy