W sobotnim spotkaniu 10 kolejki francuskiej Ligue 2, zmierzą się ze sobą Auxerre oraz Lens. Wiele wskazuje na to, że możemy spodziewać się kilku bramek. Zapraszam na typy dnia oraz krótką zapowiedź tego meczu.

Single
Auxerre – Lens
Ligue 2
06.10.2018 godz. 15:00
Typ: obie strzelą
kurs: 1,90
stawka: 10/10✅ +9
Single
Auxerre – Lens
Ligue 2
06.10.2018 godz. 15:00
Typ: obie strzelą + over 2,5
kurs: 2,60
stawka: 5/10✅ +8

?2100zł za rejestrację w Etoto!?

Auxerre – Lens typy dnia

Auxerre rozpoczęło sezon wyjątkowo słabo, nie chodzi tu jednak o styl gry, a ilość zdobywanych goli i punktów. W poprzednich rozgrywkach zespół z Burgundii prezentował się przeciętnie, a porażki przeplatał zwycięstwami. Pozwoliło to na zajęcie bezpiecznego miejsca w środkowej części tabeli. Po sezonie z drużyną pożegnało się kilku zawodników i doszło do roszad w składzie. Pozostał jednak trener – Urugwajczyk Pablo Correa, który dość szybko poukładał nową drużynę.

Po 2 wygranych i 2 porażkach w pierwszych 4 kolejkach, nic nie zwiastowało tego co wydarzyło się później. Auxerre przegrało 4 z 5 spotkań, nie zdobywając w nich nawet gola. To tym bardziej zaskakujące, bo ofensywna gra zespołu wyglądała nieźle, a zawodnicy potrafili kreować sobie sytuacje podbramkowe. Dzisiejsze spotkanie powinno być dla gospodarzy meczem na przełamanie, zmierzą się z najbogatszym w lidze Lens, które sezon rozpoczęło dobrze, ale ostatnio notuje zniżkę formy. Zakłady na gola dla Auxerre, to typy dnia na dziś. Etoto oferuje na to zdarzenie kurs 1,37. To idealna opcja do kuponu AKO.

Auxerre – Lens typy bukmacherskie

Obie drużyny zmierzyły się ze sobą w ostatniej kolejce minionego sezonu Ligue 2. Lens wygrało u siebie 2:1 i niewykluczone, że podobny rezultat padnie również dziś. Goście typowani są jako kandydat do awansu, posiadają największy w lidze budżet oraz kilku zawodników z przeszłością w silnych ligach. Ostatnie 2 mecze Lens zagrało jednak znacznie poniżej oczekiwań, notując dwa bezbramkowe remisy.

?2100zł za rejestrację w Etoto!?

Czerwono-Złoci tracili gola w 6 ostatnich spotkaniach wyjazdowych z Auxerre, a sami strzelali w 5 z nich. Obie drużyny chcą przełamać swoją strzelecką niemoc, a jak pokazuje historia – goli w meczach Auxerre z Lens padało już wiele. W związku z tym, dobrym zakładem może być typ na obie strzelą, którego kurs wynosi w Etoto 1,90. Zakłady na gole w tym spotkaniu, to moim zdaniem dzisiejsze typy dnia.

Auxerre – Lens składy

Auxerre : Michel, Westberg – Arcus, Bellugou, Boto, Marcelin, Souprayen – Adeoti, Barreto, Feret, Fomba, Touré – Dugimont, Ketkeo, Mancini, Merdji, Philippoteaux, Yattara

Lens : Leca, Vachoux, Tahrat, Centonze, Mendy, Haïdara, Radovanovic, Wojtkowiak, Bellegarde, Ba, Diarra, Mesloub, Doucouré, Ambrose, Gomis, Bencharki, Kyei, Bayala

?2100zł za rejestrację w Etoto!?