Mecz o przysłowiową „pietruszkę”. Obie drużyny nie walczą już właściwie o nic w tym sezonie. Większe rozczarowanie czują niewątpliwie kibice Betisu, którzy wierzyli w podbój Europy przez ich ulubieńców. Espanyol notuje kolejny przeciętny sezon, choć po pierwszych kolejkach apetyty były z pewnością o wiele większe. Zapraszam na zapowiedź meczu Betis-Espanyol i proponowane typy dnia.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET!

Single
Betis – Espanyol
La Liga
29.04.2019, 21:00
Typ: Betis wygra (remis=zwrot)
kurs: 1.55
stawka: 7/10 zwrot
Single
Betis – Espanyol
La Liga
29.04.2019, 21:00
Typ: Betis wygra dowolną połowę.
kurs: 1.62
stawka: 6/10✅ +3,72

Betis – Espanyol typy bukmacherskie

„Verdiblancos” nie zachwycili w tym sezonie. Przygodę z Ligą Europy zakończyli w 1/16 z Rennes, pomimo że w pierwszym meczu mieli korzystny wynik (3-3). Dodatkowo odpadli z Copa del Rey po porażce w dwumeczu z Valencią. W trakcie większości spotkań widać ich optyczną przewagę nad rywalem, jednak nie przekłada się ona na zdobycze punktowe. Espanyol to dobry rywal do przełamania złej serii, w szczególności gdy spojrzymy na słabe wyniki w delegacjach ekipy z Barcelony. Typy dnia z oferty bukmachera LV Bet wskazują Betis jako faworyta w tym meczu.

Proponowane typy bukmacherskie skupiają się na dobrym wyniku gospodarzy w tym meczu. Sporym bólem głowy dla trenera Espanyolu jest sytuacja kadrowa. Na pewno nie zagrają: Granero, Piatti, Rosales i David Lopez, dodatkowo pod znakiem zapytania stoi występ stopera – Naldo. Dużym problemem będzie zatem zestawienie linii obrony gości. W ostatnich 10 spotkaniach wyjazdowych – „Papużki” wygrały tylko raz (z Gironą 2-1), co potwierdza ich słabą dyspozycję w delegacjach.


Betis – Espanyol typy dnia

„Beticos” w meczach domowych spisują się naprawdę nieźle i czynnikiem, który najbardziej zawodzi jest brak szczęścia. W szczególności warto zwrócić uwagę na mecz z Valencią, którego przebieg dobitnie ukazał, że w paru ostatnich występach Betis był nieco prześladowany przez pecha.

Biorąc pod uwagę dyspozycje gospodarzy na Benito Villamarín i doping zagorzałych kibiców – proponuje typy dnia związane z ich wygraną w przynajmniej jednej połowie, które są dostępne w ofercie bukmachera LV Bet z kursem 1.62. Warto też zwrócić uwagę na over kartkowy w tej rywalizacji.

Betis – Espanyol przewidywane składy:

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET!

 Dołącz do grupy Typeria