Dzisiejsza kolejka Ekstraklasy jest wyjątkowa, bowiem wszystkie drużyny rozgrywają mecz o tej samej godzinie. Rozstrzygną się przede wszystkim losy tego, kto zagra w najlepszej ósemce, a kto będzie musiał obejść się smakiem i trafić do grupy spadkowej. Typy piłka nożna skupiają się na potyczkach Legii z Pogonią oraz Arki z Miedzią. Czy Legii uda się zmniejszyć stratę punktową do Lechii, a Arce przełamać słabą serię? Zapraszam na zapowiedzi dzisiejszych meczów oraz proponowane typy dnia.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET!

Single
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Ekstraklasa
13.04.2019, 18:00
Typ: Legia wygra
kurs: 1,75
stawka: 6/10✅+4.50
Single
Arka Gdynia – Miedź Legnica
Ekstraklasa
13.04.2019, 18:00
Typ: Arka wygra dowolną połowę
kurs: 1,65
stawka: 6/10⛔

Legia – Pogoń Szczecin typy dnia

W momencie kiedy drużynę z Warszawy przejął Aleksandar Vuković – drużyna zdobyła komplet punktów oraz rozegrała dwa niezłe spotkania. Dla Wojskowych jest to także szansa do zmniejszenia straty do lidera (Lechii), która swój mecz gra z Cracovią. Typy bukmacherskie przewidują dominacje Legii w tym meczu. Pogoń także ma swój cel – awans do grupy mistrzowskiej, jednak ich mecze wyjazdowe są bardzo nierówne, dodatkowo nie udało im się zdobyć choćby punktu na stadionie Legii od 10 lat.Legalny bukmacher lvbet wystawił na zwycięstwo gospodarzy kurs 1.75, który zmniejsza się z każdą kolejną godziną. Atut własnego boiska oraz większy potencjał kadrowy będą niewątpliwie mocnymi argumentami w talii Vukovicia. Typy piłka nożna wyraźnie dostrzegają większą motywacje w przypadku Legii, która nadal walczy o mistrzostwo.

Arka Gdynia – Miedź Legnica typy piłka nożna

Arkowcy po kompromitującej serii 14 meczów bez wygranej – skupiają się na utrzymaniu. Mecz z Miedzią niewątpliwie wydaje się być idealnym momentem do przełamanie. Z pewnością zwiększyłoby to morale w drużynie i byłoby dobrym omenem w grupie spadkowej. Arka w wyjazdowym meczu z Pogonią grała wyraźnie lepiej niż w ostatnich meczach. Udało im się wywieźć cenny punkt, a niewiele brakowało, by sięgnęli po pełną pulę. Typy dnia widzą gospodarzy w roli faworyta tego meczu.

Podobnie jak w przypadku meczu Legia-Pogoń, atutem gospodarzy powinno być własne boisko oraz większe doświadczenie w porównaniu do klubu z Legnicy. Typy bukmacherskie wskazują bardzo przeciętne spotkania wyjazdowe Miedzi, która jest drugą najsłabszą drużyną w Ekstraklasie z dorobkiem 10 punktów w 14 meczach w delegacjach.

Proponowane typy bukmacherskie są wdzięczne, gdyż nie wymagają od gospodarzy wygranej w całym meczu. W szczególności warto rzucić okiem na pełną ofertę lvbet i typy faworyzujące Arkę Gdynia w tym meczu.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET!

★ Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u.