Walka o prym w Madrycie. Real już dawno zapomniał o mistrzostwie, teraz może liczyć jedynie na drugie miejsce. Getafe z pewnością też ma chrapkę na wyższą lokatę. Oba zespoły to sąsiedzi w tabeli. Jakie typy piłka nożna są warte uwagi w tym spotkaniu? Zapraszam na zapowiedź meczu Getafe- Real Madryt i proponowane typy bukmacherskie.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
Getafe – Real Madryt
La Liga
25.04.2019, 21:30
Typ: +2,5 gola
kurs:  1.84
stawka: 6/10
Single
Getafe – Real Madryt
La Liga
25.04.2019, 21:30
Typ: obie strzelą gola
kurs:  1.66
stawka: 7/10

Getafe – Real Madryt typy dnia

Real jest obecnie cieniem samego siebie, a jego gra nie zachwyca. Po słabym początku sezonu Królewscy zanotowali wzrost formy, po czym znów ich dyspozycja stała się słabsza. Teraz powoli wracają na optymalny poziom i na pewno spróbują zawalczyć o wicemistrzostwo, a żeby osiągnąć ten cel nie mogą już sobie pozwolić na żadną wpadkę. Od drugiego Atletico dzielą ich zaledwie 4 punkty. W tym spotkaniu Real będzie chciał niewątpliwie sięgnąć po zwycięstwo. Zwłaszcza, że będą to „małe” derby Madrytu.

Los Galacticos to aktualnie jedna z lepiej prezentujących się w delegacjach drużyn La Liga. W ostatnich 10 spotkaniach wyjazdowych mają na swoim koncie aż 6 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki.  Całkiem nieźle  radzą też sobie ze zdobywaniem goli, bo udaje im się pokonywać bramkarzy rywali średnio 2-3 razy w ciągu jednego spotkania. Typy piłka nożna sugerują, żeby spróbować zagrać w tym meczu over bramkowy. Wystarczy spojrzeć na kilka ostatnich występów Realu i od razu można zauważyć, że drużyna Zidane’a nie tylko zdobywa dużo bramek, ale też całkiem sporo ich traci (prawie 40 w 33 kolejkach).

Getafe – Real Madryt typy bukmacherskie

Po drugiej stronie „barykady” zobaczymy Getafe, które śmiało można nazwać objawieniem tego sezonu w lidze hiszpańskiej. Jeszcze rok temu El Geta grali na niższym szczeblu rozgrywkowym, obecnie zajmują 4 miejsce w tabeli. Getafe prezentuje stabilną, wysoką formę. Na 12 ostatnich spotkań przegrało tylko raz i potrafiło zatrzymać drużyny takie jak na przykład Sevilla, czy Valencia.

Gospodarze radzą sobie ze zdobywaniem goli bardzo dobrze, poza tym ma również jedną z lepszych defensyw w lidze. Mimo tego proponuje typy bukmacherskie na over 2,5 gola w meczu i obie strzelą. Zarówno Real jak i Getafe mają wystarczającą mobilizację do tego, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Inne proponowane typy piłka nożna to na przykład: gol Getafe, czy łączony typ- obie drużyny strzelą i będzie +2,5 gola w meczu.

Getafe – Real Madryt przewidywane składy:

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

★ Dołącz do grupy Typeria