W drugim piątkowym meczu 11 kolejki Ekstraklasy Górnik Zabrze podejmie u siebie Lecha Poznań. Zapraszam na typy dnia oraz krótką zapowiedź tego spotkania.

Single
Górnik – Lech

Ekstraklasa
05.10.2018 godz. 20:30
Typ: 2
kurs: 1,93
stawka: 6/10
Single
Górnik – Lech

Ekstraklasa
05.10.2018 godz. 20:30
Typ: Lech strzeli w 1 poł.
kurs: 1,75
stawka: 6/10

?Bonus powitalny 1250 zł w Forbet?

Górnik Zabrze typy dnia

Gospodarze są jedyną drużyną w lidze, która nie odniosła jeszcze ani jednego domowego zwycięstwa. Trudno będzie o nie również dziś, ponieważ Lech ma w planach przełamanie swojej fatalnej passy trzech ligowych wyjazdów z rzędu. Pucharowa wygrana z Unią Hrubieszów 9:0 z pewnością nieco poprawiła humory kibiców zabrzan, jednak klasa dzisiejszego rywala jest nieporównywalna. Legalny bukmacher Forbet wystawił na to spotkanie kursy, które w roli faworytów stawiają przyjezdnych.

Na niskie notowania Górnika ma z pewnością fakt, że zespół ten nie potrafi w tym sezonie zachowywać czystego konta. Nawet w swoich najlepszych występach Górnicy tracili przynajmniej jednego gola i jako jedyni w całej lidze ani razu nie zdołali utrzymać czystego konta. W związku z tym stawiamy, że Lech zdobędzie bramkę i to już w pierwszej połowie. Kurs na to zdarzenie wynosi w Forbet 1,75. Zakłady na gole dla Lecha, to naszym zdaniem dzisiejsze typy dnia. Młodzież Górnika będzie miała spory problem z zachowaniem pierwszego czystego konta w sezonie akurat w meczu z niezłym Lechem.

Lech Poznań typy dnia

Lech gra zdecydowanie poniżej oczekiwań, a na niektóre wyniki tego zespołu lepiej po prostu spuścić zasłonę milczenia. Szczególnie dramatycznie wygląda wyjazdowa postawa Lechitów, którzy w ostatnich 3 delegacjach zdobyli okrągłe zero punktów. Co daje nadzieję na przełamanie akurat w tym spotkaniu? Przede wszystkim słabość ich rywali. Na tle dopiero oswajającej się z dorosłym futbolem młodzieży Górnika, skład osobowy Lecha prezentuje się całkiem okazale. Dużym plusem po stronie Kolejorza jest powrót do gry Makuszewskiego.

Tabela Ekstraklasy jest bardzo spłaszczona i wygrana w tym spotkaniu mogłaby wywindować gości nawet na drugą lokatę w tabeli. Dzisiejsze typy dnia skupiają się na Lechu i jego dobrym występie, proponujemy więc również zakład na wygraną Kolejorza. Choć to nasza loteryjna Ekstraklasa, są podstawy by sądzić, że Lech wreszcie upora się ze swoim rywalem na wyjeździe. Kurs na gości wynosi w Forbet 1,93.

Górnik – Lech składy

Górnik Zabrze: Loska – Wiśniewski, Bochniewicz, Suarez, Gryszkiewicz – Nowak, Matuszek, Ambrosiewicz, Jimenez – Angulo, Zapolnik.

Lech Poznań: Putnocky – Wasielewski, Janicki, Goutas, Kostewycz – Makuszewski, Trałka, Tiba, Jóźwiak – Amaral, Gytkjaer.

?Bonus powitalny 1250 zł w Forbet?