26 kolejkę rozgrywek 3 Bundesligi otworzy spotkanie Hallescher FC z KFC Uerdingen. W 3 pierwszych meczach pod wodzą nowego szkoleniowca goście zdobyli tylko 2 punkty. Czy dziś pokuszą się o pierwsze zwycięstwo? W swoich szeregach mają przecież mistrza świata z roku 2014! Zapowiedź i typy dnia na mecz Hallescher – Uerdingen.

?DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ

Single
Hallescher – KFC Uerdingen
Niemcy: 3 liga
01.03.2019, 19:00
Typ: powyżej 2,0
kurs: 1.63
stawka: 5/10✅ +3.15

Single
Hallescher – KFC Uerdingen
Niemcy: 3 liga
01.03.2019, 19:00
Typ: obie strzelą
kurs: 2,00
stawka: 3/10
3

 

Hallescher – KFC Uerdingen kursy

Kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie mogą nieco zastanawiać. Mierzą się czwarta i piąta drużyna w tabeli – obie znajdujące się w dość przeciętnej formie. Typy Dnia Typerii rzadko skupiają się na spotkaniach tak niskich lig, ten konkretny przypadek jest jednak moim zdaniem warty uwagi. KFC spisuje się na wyjazdach naprawdę nieźle – wygrało 7 z 13 takich spotkań. Goście mają serię 6 kolejnych spotkań bez wygranej, jednak ostatni domowy remis z Munster wlał w serca kibiców nieco optymizmu. Prezydent klubu Mikhail Ponomarev udał się po meczu do szatni i pogratulował każdemu zawodnikowi „znacznej poprawy w grze”. KFC ma aspiracje i środki na grę w 2 Bundeslidze – warto przypomnieć, że w zespole tym występują m.in. mistrz świata Kevin Großkreutz, czy też były reprezentant Polski Adam Matuszczyk.

KFC wciąż liczy się w walce o awans  i dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne – porażka może sprawić, że główni rywale odskoczą na 6 i więcej punktów. Typy bukmacherskie 1X2 zakładające wygraną gości byłyby przesadnym ryzykiem, jednak nie można wykluczyć, że przyjezdni sprawią faworytom nieco problemów. Pod wodzą nowego trenera prezentują się nieco lepiej niż w ostatnich tygodniach, a rywale są w ich zasięgu.

Hallescher – KFC Uerdingen typy dnia

Kwestia zwycięstwa jest w tym spotkaniu sprawą otwartą, warto więc rozważyć inne, bezpieczniejsze typy bukmacherskie. Dobrym wyborem powinny okazać się zakłady na gole. Ostatnie mecze Hallescher to wielki pokaz braku skuteczności oraz nieustannego pecha. Gospodarze mimo tworzenia sobie dogodnych sytuacji bramkowych nie potrafili skierować piłki do siatki rywali. Zawodziła głowa, skuteczność, brakowało szczęścia. Typy dnia na gole są mimo tego w pełni uzasadnione – Hallescher mierzyło się ostatnio głównie z drużynami zajmującymi miejsca w dolnej części tabeli i wybierającymi dość defensywną taktykę.

Efekt był taki, że aż 3 z 4 ostatnich meczów Hallescher zakończył się wynikami bezbramkowymi. Tym razem rywal jest mocny i regularnie trafiający do siatki, nie powinien również postawić autobusu w swoim polu karnym. W 3 ostatnich meczach wyjazdowych KFC padło aż 13 goli. Poza tym w każdym z poprzednich 10 wyjazdów KFC padały przynajmniej 2 bramki.

Kurs na powyżej 2 gole oferowany przez LV Bet wynosi 1.63. Sezon wkracza w decydującą fazę, a pojedynek Hallescher z KFC Uerdingen, to klasyczna walka o 6 punktów. W mojej opinii spodziewać należy się emocji i niezłego widowiska. Bardzo możliwe jest również, że KFC sprawi gospodarzom sporo problemów. W związku z powyższym, niezłe typy bukmacherskie, to zakłady na obie strzelą. Kurs na tą opcję oferowany przez Etoto wynosi 2,00. Myślę, że stawka spotkania oraz równy i wysoki poziom obu oponentów sprawi, że starcie to nie będzie kolejnym nudnym 0:0 w wykonaniu gospodarzy.

Hallescher – KFC Uerdingen sytuacja kadrowa

Obie drużyny przystąpią do spotkania bez żadnych znaczących osłabień. W Hallescher za kartki pauzować będzie podstawowy środkowy pomocnik Bjorn Jopek.

?DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ

 

Graj odpowiedzialnie! Propozycje typów bukmacherskich przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem uzależnienia. Darmowe typy bukmacherskie oraz zapowiedzi spotkań zamieszczane na stronach Typeria.pl oraz Fangol.pl to tylko propozycje podawane w celach informacyjnych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jak zostaną wykorzystane.