W oczekiwaniu na weekend i powrót najlepszych europejskich lig, bierzemy pod lupę jeden z dzisiejszych meczów tenisa ziemnego. Na podbicie kursu proponujemy również zakład z piłkarskiej ligi fińskiej. Zapraszamy na typy dnia oraz ich krótkie zapowiedzi.

Inter Turku – Vaasa
Finlandia 1 liga
13.09.2018 godz. 17:30
typ: gosp. strzelą ✅
kurs: 1,33
Goworcowa – Martić
WTA Quebec
13.09.2018 godz. 18:30
typ: DW 0:2 ✅
kurs: 1,47
ŁĄCZNY KURS: 1,95
Stawka: 6/10 ✅ +5,7

?Ponad 2000 PLN NA START w ETOTO!?

Goworcowa – Martić typy dnia

Petra Martić to zawodniczka niezwykle utalentowana, jednak na drodze ku wielkiej karierze wielokrotnie stawały jej kontuzje. Przez wiele lat postrzegana była jako rokujący, młody talent, niestety czas leci bardzo szybko. Chorwatka ma już 27 lat i na swoim koncie ani jednego znaczącego sukcesu. Najważniejsze w jej przypadku jest zdrowie, które w ostatnim czasie nie sprawia żadnych problemów. Martić jest już zawodniczką doświadczoną i ograną, ale wciąż mającą szanse, aby jeszcze kilka lat występować na bardzo wysokim poziomie. Notowana jest na 38 miejscu w rankingu WTA i z pewnością nie jest to szczyt jej marzeń. Petra ma bardzo dobry okres, kilka dni temu wygrała swój pierwszy w karierze turniej rangi WTA 125 series w finale ogrywając Monę Barthel 6:4, 6:1.

Martić ma serię 6 spotkań z rzędu, które wygrała 2:0. Jest rozpędzona, podbudowana swoim pierwszym turniejowym triumfem i głodna kolejnych zwycięstw. Jej rywalką będzie Olga Goworcowa, która przed laty znajdowała się na 35 miejscu w rankingu. Obecnie powraca po przerwie związanej z ciążą i narodzinami dziecka w związku z tym jej ranking to dopiero 550 miejsce na świecie. Goworcowa po powrocie rozegrała 5 spotkań, mierzyła się w nich z zawodniczkami spoza pierwszej setki rankingu. Myślę, że potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby powrócić na swój optymalny poziom, a na specyficznej nawierzchni w Quebec oraz grając przeciwko rozpędzonej Martić, może nie mieć zbyt wiele do powiedzenia. Zakłady na zwycięstwo Petry Martić, to dzisiejsze typy dnia. W związku z wyższym kursem, zdecydowałem się wybrać opcję 2:0. Szanse, że Martić straci dzisiaj seta wydają się bardzo małe. Kurs na jej wygraną bez straty seta wynosi w Etoto 1,47.

Inter Turku – Vaasa typy dnia

W typie na bramkę Turku nie ma zbyt dużej filozofii. Liga fińska charakteryzuje się raczej dość wysoką przeciętną liczbą bramek na mecz i niewiele drużyn prezentuje szczególnie defensywny styl gry. Inter Turku pozostaje bez trafienia już od 4 meczów z rzędu, jednak warto zwrócić uwagę na rywali z jakimi mierzyli się dzisiejsi gospodarze. Były to drużyny zajmujące 3 czołowe miejsca w ligowej tabeli. Gra Turku na tle wyżej notowanych zespołów nie wyglądała tragicznie, jednak kilkukrotnie zabrakło im szczęścia, aby skierować piłkę do siatki. Dziś zmierzą się z 6 w tabeli Vaasa, który w 26 ligowych spotkaniach stracił 31 goli. Obrona gości nie należy do żelaznych, o wiele niższy jest również poziom prezentowany przez zawodników.

Trener gospodarzy John Allen w przedmeczowych wywiadach podkreślał, że na ostatnich treningach drużyna skupiała się głównie na poprawie gry w ataku. Problemem Interu może być nieobecność paru podstawowych graczy. Niektórzy wrócili ze zgrupowań reprezentacji, inni narzekają na drobne urazy. Dlatego w pogotowiu są głodni gry młodzieżowcy, którzy z powodzeniem mogą zastąpić bardziej doświadczonych partnerów. Trener Turku stawia dziś na atak i chce przełamać serię bez gola, a rywal jest ze średniej póki. Zakłady bukmacherskie na gola gospodarzy, to moim zdaniem kolejne typy dnia. Kurs na ich gola wynosi w Etoto 1.33.

?Ponad 2000 PLN NA START w ETOTO!?