W dzisiejszym spotkaniu 27 kolejki Ligue 2 przewodzące w tabli Metz zmierzy się na wyjeździe z Le Havre. Gospodarze zajmują lokatę w środkowej części tabeli, na swoim stadionie są jednak niezwykle silni i przegrali tam tylko 3 z 40 ostatnich oficjalnych meczów. Jakie typy dnia polecamy na poniedziałek, 4 marca?

?DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ

Single
Le Havre – Metz
Ligue 2
04.03.2019, 20:45
Typ: powyżej 1,5
kurs: 1.55
stawka: 10/10✅ +5.50
Single
Le Havre – Metz
Ligue 2
04.03.2019, 20:45
Typ: powyżej 2,0
kurs: 1.95
stawka: 10/10✅ +9,50

 

Le Havre – Metz typy dnia

Biorąc pod uwagę tylko mecze rozgrywane na własnym stadionie, Le Havre jest szóstą siłą Ligue 2. Najstarszy piłkarski klub we Francji zanotował u siebie w tym sezonie 6 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażki. Jeśli chodzi o formę na swoim terenie, równie udany był dla niego również poprzedni sezon. Zaledwie 3 porażki na 40 ostatnich oficjalnych meczów mówi bardzo wiele.

Typy bukmacherskie na 1X mogłyby być w tym spotkaniu idealną opcją, gdyby nie fakt, że graczom ze Stade Océane przyjdzie dziś zmierzyć się z liderem rozgrywek. Metz na wyjazdach jest jeszcze silniejsze niż Le Havre u siebie i niewykluczone, że to właśnie goście sięgną dziś po 3 punkty. Jakie typy dnia na to spotkanie warto w takim razie zagrać?

Le Havre – Metz typy bukmacherskie

W związku ze świetną wyjazdowa postawą Metz, kursy na gole w tym spotkaniu są niezwykle atrakcyjne. Wpływ na ich wysokość ma niewątpliwie fakt, że 2 ostatnie wyjazdowe starcia rozegrane przez Metz zakończyły się wynikami 0:0. Warto jednak dodać, że bezbramkowy remis z Lens wynikał ze stylu gry gospodarzy, którzy preferują bardzo defensywny i ostrożny futbol tracąc dotychczas na własnym stadionie tylko 6 bramek w 14 ligowych kolejkach. Mecz z Le Havre będzie inny – gospodarze nie boją się atakować i przed własną publicznością starają się grać ofensywną i atrakcyjną piłkę.

Za potwierdzenie tego zdania niech posłuży statystyka: w domowych meczach Le Havre padło w tym sezonie już 38 goli! To średnio prawie 3 trafienia na mecz. Spodziewam się dobrego spotkania, które przyniesie nam rozwiązanie się worka z bramkami. Około miesiąca temu, Le Havre podejmowało u siebie wicelidera Brest. Zremisowało to spotkanie 1:1, mimo że od 39 minuty było osłabione.

Zakłady na gole w meczu Le Havre – Metz, to moje dzisiejsze typy dnia. Gospodarze są u siebie niezwykle silni, a ich mecze to gwarancja goli. Kurs na powyżej 1,5 bramki oferowany przez legalnego bukmachera Etoto wynosi 1,57. Równie ciekawą opcją są typy na powyżej 2,0 gole ze zwrotem w przypadku dokładnie 2 trafień w meczu. Opcja ta, dostępna jest tylko u bukmachera LV Bet i posiada kurs 1,95.

?DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ

 

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u. Kupony, dyskusje o typach, wymiana myśli i informacji, a do tego codzienny konkurs typerski z nagrodami w postaci bonusów u legalnych bukmacherów.