Spotkanie decydujące o tytule mistrzowskim? Bardzo możliwe. Legia po porażce z Lechem nie może pozwolić sobie na kolejne potknięcie. Wojskowi przyjechali do Gdańska po wygraną, a każdy inny wynik może znacząco zmniejszyć ich szanse na obronę tytułu. Jakie typy bukmacherskie warto rozważyć w przypadku meczu Lechia – Legia? Zapraszam na zapowiedź oraz proponowane typy dnia.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
Lechia – Legia
Ekstraklasa
27.04.2019, 20:30
Typ: powyżej 2,5
kurs: 2,15
stawka: 7/10✅ +8.05

 

Lechia – Legia typy bukmacherskie

Lechia stoi przed historyczną szansą na zdobycie tytułu Mistrza Polski. W związku z tym uważam, że zbliżający się finał Pucharu Polski nie będzie miał wpływu na starcie z Legią. Lechiści rzucą wszystkie siły na sobotni hit i nie będą kalkulować. Są liderami Ekstraklasy na kilka kolejek przed końcem sezonu, posiadają solidną kadrę i ostatnio w niesamowitych okolicznościach wygrali z Pogonią. Tutaj nie ma co kombinować – tutaj trzeba grać! Typy bukmacherskie na mecz Lechia – Legia to bardzo twardy orzech do zgryzienia, a wynik spotkania w dużej mierze zależeć może od przypadku.

Kursy jakie wystawił bukmacher LV Bet potwierdzają, że żaden rezultat nie powinien być zaskoczeniem. Wiele wskazuje na to, że pojedynek Lechia – Legia może być kolejnym bezbarwnym widowiskiem, piłkarskimi szachami. Dwa poprzednie bezpośrednie pojedynki obu zespołów zakończyły się bezbramkowymi remisami. Proponowane typy dnia zakładają dość niespodziewany scenariusz – idziemy pod prąd i typujemy, że spotkanie Lechia – Legia będzie obfitowało w emocje i akcje podbramkowe.


Lechia – Legia typy dnia

Gra defensywa Lechii pozostawia ostatnio bardzo wiele do życzenia. Gdańszczanie stracili w meczach z Pogonią, Piastem i Cracovią aż 9 goli. To tyle ile razem w poprzednich 19 kolejkach! Taka postawa bloku obronnego i organizacja gry w destrukcji mogą bardzo niepokoić. W najważniejszym momencie sezonu w Lechii coś się zacięło, a Legia z pewnością nie pozwoliłaby Lechii na taką końcówkę meczu jak ta z Pogonią. Proponowane typy dnia to zakłady na over bramkowy.

Waga spotkania jest ogromna, Legia nie ma jednak nic do stracenia. Bezpośredni pojedynek to najlepsza okazja, aby wyprzedzić Lechię w tabeli, a gra na remis byłaby mimo wszystko dość ryzykowna. Pokazał to chociażby mecz z Lechem, gdzie o utracie punktów przesądził jeden gol.

Poprzednie mecze Lechia – Legia to dwa wyniki 0:0. Czuję, że tym razem najlepsze ekipy w kraju udowodnią, że stać je również na dobrą grę i przyzwoite widowisko. Typy bukmacherskie na powyżej 2,5 gola powinny okazać się nieco ryzykownym, ale opłacalnym wyborem. Kurs na ten zakład wynosi w LV Bet 2,15.

Lechia – Legia typy dnia

Lechia: Kuciak – Nunes, Nalepa, Augustyn, Mladenović – Makowski, Kubicki, Łukasik – Haraslin, Sobiech, Paixao

Legia: Cierzniak – Stolarski, Jędrzejczyk, Remy, Hlousek – Antolić, Martins – Kucharczyk, Szymański, Medeiros – Carlitos

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Dołącz do grupy Typeria