Początek rywalizacji w grupie mistrzowskiej. Lechia przegrała w poprzednim meczu z Cracovią, zatem jej margines błędu już się wyczerpał. Piast Gliwice także marzy o mistrzostwie, ale szanse na to są iluzoryczne i samo utrzymanie 3 miejsca będzie uznane za dobry wynik. Jakie typy dnia są warte uwagi w tym spotkaniu? Zapraszam na zapowiedź meczu Lechia Gdańsk – Piast Gliwice oraz proponowane typy bukmacherskie.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Ekstraklasa
20.04.2019, 15:30
Typ: Lechia wygra dowolną połowę
kurs: 1.65
stawka: 7/10

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice typy dnia

Typy bukmacherskie zakładają większą determinacje po stronie gospodarzy. Lechia wciąż liczy się w walce o mistrzostwo. Priorytetem jest przede wszystkim zdobywanie punktów w meczach domowych. Szczególnie dobrze radzą sobie na Stadion Energa Gdańsk, gdzie w tym sezonie ligowym jeszcze nie przegrali. Po porażce z Cracovią (2-4) – nie mogą sobie pozwolić na kolejne straty, dlatego 3 punkty w tym meczu są celem nadrzędnym.

Typy piłka nożna na sobotę przewidują scenariusz, w którym drużyna gospodarzy wygra przynajmniej jedną połowę. Atutem sugerowanej propozycji jest fakt, że może „wejść” ona nawet w przypadku remisu, bądź wygranej Piasta. Co więcej, proponowany typ wchodził w zdecydowanej większości spotkań Lechistów.

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice typy piłka nożna

Piast za sprawą dobrej serii spotkań na przełomie lutego i marca znajduje się obecnie na 3 pozycji w tabeli. Piętą achillesową „Piastunek” są jednak niewątpliwie mecze wyjazdowe, w których zdobyli tylko 17 punktów. Dodatkowo w ostatnich 6 meczach na stadionie Lechii Piast przegrał aż pięciokrotnie.

Biało-Zieloni będą chcieli za wszelką cenę wygrać pierwszy z 7 „finałów”, które ich czekają w najbliższych tygodniach. Typy piłka nożna zwracają szczególną uwagę na znaczenie meczów domowych, które są dużym udogodnieniem w terminarzu Lechii. Inne typy bukmacherskie warte uwagi, to zwycięstwo Lechii 1X2, które bukmacher LVBet wycenił na kurs 2.20 oraz +1.5 gola gospodarzy z kursem 2.40.

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice przewidywane składy:

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

★ Dołącz do grupy Typeria