Piast Waldemara Fornalika spisuje się bardzo dobrze i dość niespodziewanie dołączył do wyścigu o mistrzostwo Polski! Wygrana w sobotnim starciu z Legią może sprawić, że ekipa ze Śląska stanie przed wielką szansą, podczas gdy Legioniści znajdą się pod ogromną presją. Jakie typy bukmacherskie warto rozważyć na mecz Legia Warszawa – Piast Gliwice? Zapraszam na szybką zapowiedź oraz proponowane typy dnia. Chcesz podyskutować o piłce, typach, podzielić się swoimi wygranymi kuponami/pechowymi porażkami? Dołącz do grupy Typeria.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
Legia – Piast
Ekstraklasa
04.05.2019, 20:30
Typ: Legia
kurs: 2.05
stawka: 5/10

Single
Legia – Piast
Ekstraklasa
04.05.2019, 20:30
Typ: X (1=zwrot)
kurs: 1,76
stawka: 7/10

 

Legia – Piast typy bukmacherskie

Piast wygrał wszystkie trzy mecze, jakie rozegrał w grupie mistrzowskiej. Pokonał m.in. Lechię Gdańsk i Cracovię. Ostatnią porażkę zanotował jeszcze w marcu. Czy zespół z Gliwic, to tylko „mały piesek”, który głośno szczeka? Weryfikacja nastąpi w sobotni wieczór. Legia po zwycięstwie z Lechią znalazła się w naprawdę niezłej sytuacji, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę z jakimi problemami zmagali się w tym sezonie Wojskowi. Typy bukmacherskie na mecz Legia – Piast, to oczywiście dość spore ryzyko. Nasza Ekstraklasa wielokrotnie pokazała, że wyniki rozgrywanych w niej spotkań nie mają zbyt wiele wspólnego z logiką, dlatego też raczej nie zaskoczy mnie tu żaden rezultat.

Kursy, jakie wystawił na to spotkanie legalny bukmacher Etoto, faworyzują Legię. Taki rozkład szans nie powinien dziwić- obrońcy tytułu powrócili na zwycięską ścieżkę i w najważniejszym momencie sezonu nie zawodzą. Odejście Sa Pinto oczyściło napiętą atmosferę, a piłkarze odzyskali radość z gry. Wydaje się, że na tym entuzjazmie i świeżości Legioniści „zajadą” aż do kolejnego tytułu mistrzowskiego. Jakość gry drużyny ze stolicy odbiega od ideału, jednakże takiej okazji na tytuł Legia wypuścić nie powinna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

W sobotę czeka nas ważny wieczór! W jedności siła! Fot. @januszpartyka #LegiaWarszawa #team #football #sport

Post udostępniony przez Legia Warszawa (@legiawarszawa)

Trzeba oczywiście pamiętać, że Gliwiczanie grają naprawdę solidną piłkę i są zdolni do sprawienia niespodzianki. Czuję jednak, że Legia wyjaśni wszelkie wątpliwości. Kontrowersyjne decyzje arbitra w spotkaniu z Lechią, nieco przysłoniły całkiem dobrą postawę Warszawian. Typy dnia skupiają się na weryfikacji siły Piasta – gości czeka ciężka przeprawa, a „Waldek King” będzie musiał dokonać cudu, aby w sobotni wieczór wywieźć z Warszawy zwycięstwo.


Legia – Piast typy dnia

Należy docenić formę Piasta Gliwice i prezentowaną przez ten zespół piłkarską jakość. Nie można natomiast pominąć dotychczasowej postawy wyjazdowej gości. Piast wygrał tylko 5 z 16 meczów na boiskach rywali, dodatkowo 3 z tych zwycięstw odniesione były w starciach z ligowymi słabeuszami – Zagłębiem Sosnowiec, Arką i Górnikiem Zabrze. Niedawna wygra z Lechią była zasłużona, aczkolwiek trzeba pamiętać, że Gdańszczanie przez ponad 45 minut grali w osłabieniu. Wybierając typy bukmacherskie na Legia – Piast, warto zdawać sobie sprawę z wyżej przytocznej statystyki.

Może zabrzmieć to dość kontrowersyjnie, ale Piast jest na wyjazdach zwykłym ligowym przeciętniakiem. Wszyscy lubimy historie o małych zespołach bez pokaźnego budżetu, które ucierają nosa potentatom, jednak w tym przypadku może być o taki przebieg wydarzeń bardzo trudno. Proponowane typy dnia, to zakłady 1X2 na wygraną gospodarzy. Kurs, jaki oferuje na „jedynkę” Etoto, wynosi 2.05. Bezpieczniejsza, ale jeszcze bardziej godna polecenia opcja, to typy na X ze zwrotem w razie wygranej Legii. Kurs na taki zakład, wynosi w LV Bet 1.76.

Legia – Piast sytuacja kadrowa:

Trener Vuković ma spory komfort przy ustalaniu wyjściowej jedenastki na sobotnie spotkanie. Poza Niezgodą, do gry gotowi będą wszyscy zawodnicy. Sytuacja kadrowa Legii jest w najważniejszym momencie sezonu bardzo dobra. Pole manewru posiada również Waldemar Fornalik, natomiast nie będzie mógł skorzystać z usług pauzującego za czerwoną kartkę Jorge Felixa oraz wypożyczonego z Legii Tomasza Jodłowca.

⚽️Odbierz prezent od LV Bet

★ Dołącz do grupy Typeria