Nadeszły decydujące mecze Ligi Mistrzów. Już dziś o 21 swoje pojedynki stoczą zespoły, których spotkanie było prawdziwym hitem 4 serii gier. Typy bukmacherskie na mecze Juventusu i Manchesteru United.

 

stawka 7/10
kurs AKO: 2,00✅ +7,0

 

 

?Odbierz prezent of Fortuny!?

Manchester United – Young Boys typy bukmacherskie

Nie da się ukryć, że zespół Mourinho jest bardzo daleki od optymalnej formy. Czerwone Diabły zremisowały ostatni ligowy mecz przeciwko Crystal Palace, a The Special One coraz częściej pozwala sobie na publiczną krytykę swoich zawodników. Atmosfera w szatni zespołu z Old Trafford na pewno nie jest idealna, co bez wątpienia ma wpływ na ostatnie wyniki. Bardzo wymowny jest fakt, że gospodarze nie potrafili odnieść u siebie zwycięstwa w ostatnich 3 spotkaniach w europejskich pucharach.


Takie serie Manchesterowi w formie nie zdarzały się nigdy. Podobnie jak ujemny bilans bramkowy aż po 13 ligowych kolejkach. Myślę, że dziś United odniesie zwycięstwo, jednak nie rozniesie swoich rywali w pył. Obrona gospodarzy nie jest monolitem, tracą gole jeszcze regularniej niż je strzelają, a gra w roli zespołu atakującego nie jest czymś co najbardziej odpowiada Mourinho. Typy bukmacherskie na obie strzelą lub handicap w stronę gości powinny być dobrym rozwiązaniem. Kurs na obie strzelą wynosi w Fortunie 1.97.

Juventus – Valencia typy bukmacherskie

W meczu z Manchesterem United Juventus był stroną przeważającą i lepszą w niemal każdym aspekcie gry. Tamtej pechowej porażki nie można jednak brać na poważnie, Juventus to w tym momencie zespół bardzo mocny, co udowodnił chociażby w kolejnych meczach w Serie A. W starciu z Valencią Stara Dama jest zdecydowanym faworytem, a dla bezbarwnej Valencii sporym sukcesem byłby nawet remis.


Juventus jeszcze nigdy w swojej historii nie przegrał dwóch domowych spotkań z rzędu w europejskich pucharach. Uważam, że Ronaldo i spółka są na tyle podrażnieni po ostatniej porażce, że mecz z Nietoperzami potraktują śmiertelnie poważnie i odniosą pewne zwycięstwo. Typy bukmacherskie na wygraną Juventusu to niezła inwestycja na dziś, pomimo niestety dość niskiego kursu wynoszącego w Fortunie 1.42 . Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak, że gościom nie uda się ugrać w Turynie zbyt wiele.

?Odbierz prezent of Fortuny!?