Już dziś o 20:45 reprezentacja Polski rozpocznie swoje 3 spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Zadanie czekające Biało-Czerwonych nie należy do najłatwiejszych, bowiem na wyjeździe zmierzą się z Macedonią Północną. Jakie typy bukmacherskie postawić w tym meczu i czy zakłady na zwycięstwo zespołu Jerzego Brzęczka, to piątkowe typy dnia? Zapraszam na zapowiedź meczu Macedonia – Polska. Dołącz do grupy Typeria i weź udział w konkursie na mecz Macedonia Północna – Polska! Do wygrania 30 PLN!

? Odbierz 20 PLN od LV Bet

Single
Macedonia Płn – Polska
Euro 2020 Kwalifikacje
07.06.2019, 20:45
Typ: obie strzelą
kurs: 2,05
stawka: 5/10
 
Single
Macedonia Płn – Polska
Euro 2020 Kwalifikacje
07.06.2019, 20:45
Typ: X
kurs: 3,20
stawka: 2/10

 

Macedonia – Polska typy bukmacherskie, kursy

Kursy wystawione przez bukmachera LV Bet na mecz Macedonia – Polska wskazują, że Lewandowski i spółka wcale nie mogą być pewni zwycięstwa. Szanse gospodarzy wyceniono w LV Bet na 4,15, natomiast kurs na Polaków wynosi 1.99. Nie wypada nic innego, jak zgodzić się ze zdaniem analityków.

Typy bukmacherskie 1X2 na wygraną gości związane są ze znacznym ryzykiem – Macedonia to bardzo gorący teren i Biało-Czerwonych czeka prawdziwy mecz walki. Jakość przemawia oczywiście za naszym zespołem, jednak w tym przypadku może odgrywać ona rolę drugorzędną. Liczyć będzie się przede wszystkim walka, zaangażowanie i charakter. Biorąc pod uwagę okoliczności spotkania i domową siłę reprezentacji Macedonii, proponowane typy dnia zakładają rezultat oscylujący wokół remisu.

Kurs na podział punktów wynosi w LV Bet 3,20. To dość ryzykowna propozycja, którą warto zagrać wyłącznie niezbyt wysoką stawką.

Macedonia – Polska typy dnia

Macedonia przegrała tylko 1 z 15 poprzednich meczów międzynarodowych. Taki bilans musi robić wrażenie, nawet jeśli pod uwagę weźmiemy klasę rywali z jakimi przyszło mierzyć się Pandevovi i spółce, a mówiąc delikatnie nie zawsze była ona szczególnie wysoka. Gibraltar, Liechtenstein, czy też Armenia to zespoły bardzo mizerne, jednak już eliminacyjny remis ze Słowenią i naprawdę pewna wygrana z Łotwą pokazały, że Macedończycy nie powinni być w naszej grupie chłopcem do bicia. W związku z tym, typy bukmacherskie 1X2 na wygraną Polski będą nieco ryzykownym wyborem i warto o tym pamiętać. W Macedonii wielkie problemy miewały Hiszpania, Włochy, czy też Turcja – bardzo możliwe, że nie czeka nas spacerek, a prawdziwe piekło. Polska już dawno nie miała aż tak wielkiej siły rażenia w ataku jak obecnie, jednak nazwiska nie grają.

Zdeterminowani i walczący o każdą piłkę Macedończycy w połączeniu z przeciętnie przygotowanym boiskiem i trudnymi warunkami atmosferycznymi mogą stanowić mieszankę iście wybuchową. Mecz Macedonia – Polska jest zagadką. Drugie proponowane typy dnia, to zakłady na obie strzelą z kursem wynoszącym w Etoto 2,05. Polska defensywa nie wygląda na monolit i brak czystego konta w wykonaniu naszej reprezentacji nie powinien być wielką niespodzianką.

Macedonia – Polska przewidywane składy:

Macedonia Północna: Dmitrievski – Ristovski, Velkovski, Musliu, Alioski, Trajkovski, Bardhi, Nikolov, Hasani, Nestorovski, Pandev

Polska:  Fabiański – Bereszyński, Glik, Bednarek, Rybus – Krychowiak, Klich – Frankowski, Zieliński, Grosicki – Lewandowski.

? Odbierz 20 PLN od LV Bet

Dołącz grupy Typeria