Jeden krok od finału Pucharu Włoch. W pierwszym meczu na Stadio Olimpico w Rzymie było 0-0, zatem kwestia awansu nadal pozostaje otwarta. Obie drużyny grają zaskakująco słabo w ostatnich tygodniach, jednak wciąż mają realne szanse na grę w europejskich pucharach. Jakie typy piłka nożna są warte uwagi? Zapraszam na zapowiedź meczu AC Milan – Lazio oraz proponowane typy bukmacherskie.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
AC Milan – Lazio
Puchar Włoch
24.04.2019, 20:45
Typ: awans Milanu
kurs: 2,20
stawka: 
5/10
Single
AC Milan – Lazio
Puchar Włoch
24.04.2019, 20:45
Typ: Milan (remis=zwrot)
kurs:  1.80
stawka: 5/10

AC Milan – Lazio typy bukmacherskie

Typy piłka nożna zakładają wyrównany mecz. Forma obu zespołów jest bardzo podobna – w związku z tym kluczem do sukcesu będzie popełnienie mniejszej ilości błędów. Atutem Rossonerich jest niewątpliwie własne boisko, gdzie radzą sobie dużo lepiej niż w delegacjach. Dla Milanu priorytetem będzie zachowanie czystego konta, bo ewentualny stracony gol na pewno mocno skomplikowałby sprawę awansu.

Bukmacher Etoto wystawił wysoki kurs na awans gospodarzy. Spowodowane jest to tym, że każdy gol Lazio liczy się podwójnie, co jest dodatkowym walorem. Biancocelesti mają jednak wyraźne problemy w meczach wyjazdowych, a w szczególności na San Siro. Ostatnie mecze między tymi drużynami dobitnie pokazują, że Milan radzi sobie dużo lepiej na własnym obiekcie.

AC Milan – Lazio typy dnia

Bezpieczniejsze typy bukmacherskie na ten mecz, to wygrana gospodarzy i zwrot stawki w przypadku remisu. Dla Milanu jest to niewątpliwie szansa na zakończenie sezonu pozytywnym akcentem. Ewentualna wygrana Pucharu Włoch i TOP4 w Serie A będą zdecydowanie najlepszym wynikiem od 2012 roku. Niektóre media informują, że będzie to ostatni sezon Gattuso na ławce trenerskiej Czerwono-Czarnych, zatem na pewno nie zabraknie im motywacji.

Niewątpliwie czeka nas mecz, w którym kluczowa będzie szczelna defensywa i popełnienie mniejszej ilości błędów. Inne typy dnia, na które warto zwrócić uwagę, to over na żółte kartki. Dodatkowo samo spotkanie zapowiada się na underowe.

AC Milan – Lazio przewidywane składy:

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Dołącz do grupy Typeria