Na dzisiejsze spotkania w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów przygotowaliśmy ciekawe, choć dosyć ryzykowne propozycje. Lekkiej niespodzianki oczekujemy szczególnie od meczu w Salzburgu, gdzie goście z Belgradu zostali już przez wszystkich spisani na straty. Zapraszam na typy dnia i krótkie zapowiedzi wieczornych meczów.

Single
Salzburg – Crvena Zvezda

Kwalifikacje LM
29.08.2018r. godz. 21
Typ: goście strzelą
kurs: 2,06
stawka: 6/10 ✅+6,36

Single
PAOK – Benfica

Kwalifikacje LM
29.08.2018r. godz. 21
Typ: poniżej 5,5 żółtych kartek
kurs: 1,95
stawka: 6/10 ⛔6

?Prezent od Fortuny. 10 PLN za rejestrację!?

Salzburg – Crvena Zvezda typy dnia

Kursy wystawione przez bukmacherów bardzo faworyzują gospodarzy. Salzburg to zespół z paroma klasowymi zawodnikami, a także wielkimi pieniędzmi płynącymi od Red Bulla. Uważam jednak, że dzisiejszy mecz wcale nie musi być dla Austriaków spacerkiem. Kursy na Salzburg, jakie oferuje bukmacher Fortuna są naprawdę niskie.

Zaledwie 1,48 na gospodarzy i aż 8,20 na gości sugeruje, że w dzisiejszym meczu Crvena Zvezda jest raczej bez szans. Pierwsze spotkanie wcale nie pokazało, że Salzburg jest zespołem o wiele lepszym. Serbowie potrafili stworzyć zagrożenie pod bramką Stankovicia i nie wyglądali na tle Czerwonych Byków bardzo źle. Crvena Zvezda nie przegrała więcej niż jednym golem żadnego ze swoich ostatnich 23 meczów w europejskich pucharach. Dobrą propozycją do kuponu AKO wydaje się więc typ na X2 z handicapem 0:1 dla przyjezdnych. Kursy na to zdarzenie wynoszą w Fortunie 1.56. Ze względu na bardzo zawyżony kurs, zakłady w stronę gości to moim zdaniem dzisiejsze typy dnia.


PAOK – Benfica typy dnia

Atmosfera spotkania w Salonikach będzie bardzo gorąca. Nie zabraknie nerwowych sytuacji, fauli, czy też kłótni z sędzią. Jednak czy kursy wystawione przez bukmachera LV Bet na kartki nie są trochę przesadzone? Na poniżej 5,5 kartek LV Bet wystawił dość wysoki kurs 1,95.

Dla porównania, ten sam zakład w Forbet wyceniony został na 1,50, Fortunie 1,73, a STS 1,75. Uważam, że to bardzo atrakcyjna oferta, z której aż grzech nie skorzystać.  Trzeba oczywiście mieć świadomość ryzyka wiążącego się z tym zakładem. Przy dużej agresji na boisku, 6 kartek może paść już nawet w pierwszej połowie. Sędzią tego spotkania będzie Niemiec Dr. Felix Brych. Dotychczas słynął on z tego, że dość często karał zawodników, ale ostatnio ta sytuacja uległa lekkiej zmianie.

W poprzednich 5 sędziowanych przez niego spotkaniach ani razu nie padło więcej niż 5 kartek. Brych sędziował 25.08 mecz 1 kolejki Bundesligi Bremen – Hannover i nie pokazał w nim ani jednego kartonika! Wydaje się, że zapędy tego arbitra do karania graczy nieco zmalały, być może wpływ miały na to nowe wytyczne FIFA, która chce aby zawodnicy karani byli tylko w ostateczności. Zakłady na undery kartkowe w meczu PAOK – Benfica, to kolejne dzisiejsze typy dnia. Atrakcyjna jest również opcja poniżej 6,5 z kursem 1,46.

?Prezent od Fortuny. 10 PLN za rejestrację!?