ŁĄCZNY KURS: 2,42
Stawka: 6/10 ⛔6

?POSTAW W FORBET. ODBIERZ 1250zł na start?

Japonia – Słowenia typy dnia

W Bułgarii i Włoszech odbywają się właśnie siatkarskie Mistrzostwa Świata. To wspaniała okazja nie tylko do podziwiania w akcji najlepszych zawodników, ale również zarobienia „paru groszy”. Historia pokazuje, że największe siatkarskie imprezy rządzą się swoimi prawami i już wielokrotnie widzieliśmy sytuacje, w których niżej notowane drużyny ucierały nosa faworytom. W meczu Japonii ze Słowenią wskazanie faworyta jest dość proste. Słoweńcy dysponują lepszymi warunkami fizycznymi oraz możliwościami, a w ich składzie aż roi się od graczy występujących w czołowych ligach europejskich. Słoweńcy na Euro rozgrywanym rok temu w Polsce dość nieoczekiwanie ograli naszą reprezentację , a swój udział w turnieju zakończyli na etapie 1/4 – dopiero w starciu z późniejszym triumfatorem – Rosją.

Trwający turniej nie rozpoczął się jednak po ich myśli, a Dominikana zdołała z nimi ugrać seta. We wszystkich rozgrywkach Słoweńcy mają serię 11 meczów z rzędu, w których tracili przynajmniej jednego seta. Niektóre elementy gry tego zespołu nie funkcjonują właściwie, szwankuje również koncentracja. Uważam, że w starciu z Japonią kolejny raz nie uda im się odnieść zwycięstwa bez straty seta. Japończycy pokonali 3:0 Dominikanę, a w meczu otwarcia zagrali naprawdę przyzwoicie przeciwko Włochom. Zakłady na więcej niż 3 sety w tym spotkaniu, to moim zdaniem dzisiejsze typy dnia. Kurs na powyżej 3,5 seta jest w Forbet najwyższy na rynku i wynosi 1,55.

Pegula – Martić typy dnia

Petra Martić jest na fali. Wczoraj wygrała kolejny mecz bez straty seta przedłużając swoją świetną serię do 7. Kilka dni temu wygrała pierwszy turniej w karierze. Z kolejnymi rywalkami radzi sobie z wielką łatwością, jest w formie i czuje się bardzo dobrze. Pisałem o niej we wczorajszej analizie i wszystko wskazuje na to, że dzisiaj Chorwatka również może przejechać się po swojej przeciwniczce. Pegula to 24-letnia Amerykanka, która szczyt formy osiągnęła kilka lat temu, kiedy notowana była na 123 miejscu w rankingu WTA. Od tego czasu możemy zaobserwować stopniowe obniżanie się poziomu jej gry.

Pegula w ostatnim czasie notuje całkiem niezłe rezultaty, jednak w dużej mierze wynika to z faktu, że występowała głównie w ITF’ach. Zakłady na Petrę Martić, to kolejne typy dnia. Kurs na jej wygraną wynosi w Forbet zaledwie 1.16, jednak to idealny wybór na „pozbycie się” podatku. W normalnych okolicznościach granie tak niskich kursów mija się z celem, uważam jednak, że dla Petry Martić w bardzo dobrej formie można zrobić wyjątek.

Nice – Rennes typy piłka nożna

W poprzednim sezonie Nice prezentowało się nie najgorzej. Zakończyło rozgrywki tuż za miejscami premiowanymi udziałem w europejskich pucharach, a formę strzelecką odzyskał Mario Balotelli. Początek nowego sezonu, był jednak w wykonaniu dzisiejszych gospodarzy katastrofalny. Porażka na inaugurację z beniaminkiem Reims oraz blamaż 0:4 z Dijon. W ostatniej kolejce przed przerwą reprezentacyjną Nice zaskoczyło kolejny raz – tym razem pozytywnie. Wyjazdowa wygrana z Lyonem bardzo uspokoiła nastroje w klubie. Myślę, że gracze z Allianz Riviera Stadium pójdą dziś za ciosem.

Powoli odzyskują równowagę po nieudanym początku sezonu, a zwycięstwo z 3 drużną kraju z pewnością pozytywnie wpłynęło na ich morale. Nice nie przegrało żadnej z 7 ostatnich meczów przeciwko Rennes. W każdym z tych starć zdobywało również przynajmniej jednego gola. Uważam, że nadeszła pora na pierwsze punkty domowe punkty w tym sezonie i Nice po raz kolejny nie zawiedzie swoich kibiców. Wybieram jednak ostrożną opcję – gol dla Nice. W spotkaniu najprawdopodobniej nie wystąpi zmagający się z urazem Mario Balotelli. Pomimo osłabień w zespole gospodarzy, zakłady na bramkę dla Nice, to dzisiejsze typy dnia. Kurs na to zdarzenie wynosi w Forbet 1.35.