Reprezentacja Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka nie odniosła jeszcze ani jednego zwycięstwa. Czy przełamanie nastąpi w starciu z Czechami? Sprawdźcie naszą zapowiedź oraz proponowane typy bukmacherskie.

Single
Polska – Czechy
Liga Narodów
15.11.2018 godz. 18:00

Typ: poniżej 2,5 gola
kurs: 1,80
stawka: 6/10 ✅ +4,80


?Odbierz 10zł na grę ZA DARMO?

Polska – Czechy kursy bukmacherskie

Jerzy Brzęczek zapowiedział, że kończy z eksperymentami i wraca do sprawdzonego ustawienia ze skrzydłowymi. Ataki naszej reprezentacji muszą być napędzane przez szybkich i przebojowych graczy, inaczej gra się „nie klei” i Biało-Czerwoni stwarzają sobie bardzo mało sytuacji strzeleckich.

Zdaniem bukmacherów faworytem dzisiejszego pojedynku są Polacy. Kursy wystawione na ich zwycięstwo wynoszą w Forbet 1,85. Naszym południowym sąsiadom nie daje się zbyt dużych szans – prawdopodobieństwo ich wygranej wyceniono na 4,75. Typy bukmacherskie na to spotkanie powinny być bardzo ostrożne, możliwy jest tu bowiem niemal każdy scenariusz.

Polska – Czechy typy bukmacherskie

Trenerzy obu zespołów traktują dzisiejszy mecz jako przygotowanie do zbliżających się prestiżowych starć – Polacy zagrają o honor z Portugalią, Czechów czeka niezwykle dla nich ważny mecz ze Słowacją. Roszad w składach można spodziewać się więc zarówno w przypadku gospodarzy jak i gości. Polska po raz kolejny wystąpi w eksperymentalnie zestawionej defensywie.

Blok obronny mają tworzyć: Kędziora, Bednarek, Kamiński i Bereszyński. Biorąc pod uwagę brak Kamila Glika oraz nieogranych na poziomie reprezentacyjnym stoperów, całkiem możliwe, że Polacy nie zakończą tego spotkania z czystym kontem. Typy bukmacherskie na gola dla Czech są ciekawym rozwiązaniem, a kurs na takie zdarzenie wynosi 1.60. Paradoksalnie może się jednak okazać, że braki w eksperymentalnie zestawionej defensywie zostaną „zatuszowane” przez ustawienie w jakim dziś wystąpimy, a obrońcy nie będą mieli zbyt wielu okazji do popełnienia błędu.

?Odbierz 10zł na grę ZA DARMO?

W związku z powyższym, wiele wskazuje na to, że nie powinniśmy dziś nastawiać się na grad goli. Wydaje się, że powrót do formacji 4-2-3-1 pozwoli na lepsze zabezpieczenie tyłów naszej reprezentacji i spowoduje, że nasza gra defensywa wyglądać będzie znacznie pewniej niż w poprzednich meczach. Typy bukmacherskie na poniżej 2,5 gola wydają się dobra opcją również dlatego, że priorytetem trenerów będzie dziś sprawdzenie nowych rozwiązań oraz zawodników. Selekcjoner Reprezentacji Czech otwarcie przyznaje, że starcie z Polską będzie dla Czechów formą przygotowania do meczu ze Słowacją. Zespół Brzęczka wciąż się zgrywa, co również uniemożliwia stwarzanie dużej liczby sytuacji podbramkowych.

Wydaje się, że nasze szanse na wygraną są minimalnie większe , a przemawiają za tym: gra na własnym stadionie, chęć odniesienia pierwszego zwycięstwa pod wodzą nowego selekcjonera, nieco wyższa jakość poszczególnych zawodników oraz fakt, że rywale 100% motywacji i zaangażowania zostawiają na zbliżający się mecz ze Słowacją. Typy bukmacherskie na wygraną Polski wydają się niezłym wyjściem. Szkoda, że kurs na to zdarzenie wynosi zaledwie 1.85, przez co bardzo kuszące wydają się również zakłady na X2 (2,05). Czuję jednak, że z panującego obecnie w kadrze chaosu może narodzić się coś całkiem interesującego i dziś Biało-Czerwoni odniosą minimalne zwycięstwo lub zremisują.


Polska – Czechy przewidywane składy

Polska: Skorupski – Kędziora, Kamiński, Bednarek, Bereszyński – Krychowiak, Klich – Frankowski, Zieliński, Grosicki – Lewandowski.

Czechy: Vaclik – Kaderabek, Celustka, Brabec, Gebre Selassie, Soucek, Pavelka, Vydra, Dockal, Zmrhal, Schick.

?Odbierz 10zł na grę ZA DARMO?