W niedzielę czeka nas kolejna porcja spotkań rozgrywanych w ramach Ligi Narodów. Sprawdźcie krótkie zapowiedzi dwóch dzisiejszych meczów oraz proponowane typy dnia, które mogą Wam się przydać podczas tworzenia kuponu AKO.

 

stawka: 5/10+5,45
kurs AKO: 2,09

 

 

 

 

?BONUS AŻ 2100zł za rejestrację w Etoto!?

Polska – Włochy typy dnia

Bardzo ważny mecz w kontekście utrzymania się w Dywizji A Ligi Narodów. Polacy pod wodzą Brzęczka póki co zawodzą. Uwagę zwraca przede wszystkim chaos i brak ogłady taktycznej. Reprezentacja Polski w starciu z czołowymi europejskimi drużynami powinna skupiać się przede wszystkim na obronie, małych przestrzeniach między formacjami i zagęszczaniu gry. Polska gra jednak nierówno, słabo i w ataku i w obronie. Z zespołem tak wyrachowanym jak Włochy o zwycięstwo może być niezwykle trudno. Nawet biorąc pod uwagę ich niepełne zaangażowanie. Nasze typy dnia zakładają kolejny przeciętny występ Biało-Czerwonych.

Goście notują słaby okres, jednak to samo można powiedzieć o Lewandowskim i spółce. Poza tym, nasi rywale przegrywali ostatnio na wyjazdach tylko z zespołami naprawdę silnymi, bądź dobrze ułożonymi w defensywie: Portugalią, Francją, Argentyną, Hiszpanią i Szwecją. Polska to w tej chwili nieco niższa półka. W porównaniu z wrześniowym meczem, u Włochów zobaczymy niezwykle cennego Marco Verattiego. Zakłady na wygraną lub remis Włochów, to dzisiejsze typy dnia. Kurs na to zdarzenie wynosi w Etoto 1,39.

Litwa – Czarnogóra typy dnia

Litwini tracą bramki z niezwykłą regularnością, zarówno w meczach domowych jak i wyjazdowych. To zespół za mocny słaby na Dywizję C, a chyba nieco za mocny na D, do której niewątpliwie zmierzają. Ostatni raz Litwa zachowała u siebie czyste konto ponad 2 lata temu w meczu z Maltą. Goście mają serię 3 wyjazdowych spotkań zremisowanych 0:0. To tak niecodzienna seria, że wszyscy futbolowi statystycy muszą łapać się za głowę. Typujący z kolei mają świetną okazję, aby złapać świetne typy dnia. Zero bramek strzelonych i straconych w 3 kolejnych wyjazdowych meczach międzypaństwowych?

Próżno szukać drugiej takiej serii. Zwłaszcza, że Czarnogórcy prezentują niezłą grę i stwarzają sobie sytuacje bramkowe. Uważam, że przeciwko słabiutkiej Litwie worek z bramkami musi się rozwiązać i stanie to się najprawdopodobniej właśnie za sprawą Czarnogóry. Zakłady na bramki w tym spotkaniu, to naszym zdaniem murowany faworyt do typów dnia. Cztery wyjazdy naprawdę solidnej drużyny zakończone bezbramkowym remisem? Takie rzeczy w nowoczesnym futbolu po prostu się nie dzieją. Typ na powyżej 1,5 gola w meczu wyceniony został w Etoto na 1,50.

?BONUS AŻ 2100zł za rejestrację w Etoto!?