Villarreal w dalszym ciągu walczy o utrzymanie w La Liga. Czy „Żółta Łódź Podwodna” po raz kolejny zaskoczy Real na jego obiekcie? Dla Królewskich będzie to szansa na przełamanie serii dwóch ligowych meczów bez gola. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na krótką analizę oraz proponowane typy dnia na mecz Real Madryt – Villarreal. Chcesz podyskutować o typach lub podzielić się swoim kuponem? Dołącz do grupy Typeria.

⚽️Odbierz prezent od LV Bet

Single
Real Madryt – Villarreal
La Liga
05.05.2019, 16:15
Typ: obie strzelą
kurs: 1,50
stawka: 9/10✅ +4,50
Single
Real Madryt – Villarreal
La Liga
05.05.2019, 16:15
Typ: obie strzelą i +2,5 gola
kurs: 1,86
stawka: 7/10✅ +6,02

Real Madryt – Villarreal typy bukmacherskie

Real Madryt nie może zaliczyć tego sezonu do udanych. Zaskakująco słaba postawa w lidze i wczesne odpadnięcie z Ligi Mistrzów z Ajaxem Amsterdam są idealnym podsumowaniem beznadziejnej dyspozycji „Królewskich”. Szczególnie bolesne okazały się pojedynki z FC Barceloną, w których Real Madryt odniósł 3 porażki i zaledwie 1 remis. Typy bukmacherskie na ten mecz nie faworyzują żadnej z drużyn, a sama kwestia zwycięstwa jest sprawą otwartą.

Dla Villarrealu każdy wywalczony punkt jest bardzo cenny. Goście tego spotkania są świadomi, że Real jest jak najbardziej do ogrania. Typy dnia podkreślają braki kadrowe gospodarzy, którzy zagrają bez swojego najlepszego strzelca – Karima Benzemy oraz lidera formacji defensywnej – Sergio Ramosa. Wystawione na ten mecz kursy sugerują, że Real Madryt jest faworytem, jednak zdecydowanie bardziej opłacalne jest granie pod gości.

Real Madryt – Villarreal typy dnia

Villarreal w ostatnich tygodniach spisuje się bardzo dobrze, co potwierdzają ich kwietniowe mecze w których zdobyli sporą ilość punktów. Ich wizytówką jest starcie z FC Barceloną, z którą po heroicznym boju zremisowali 4:4, co dało pozytywny impuls w kolejnych meczach. Typy dnia przewidują ofensywny mecz, w którym będzie więcej niż 2.5 gola. Ponad połowa spotkań Realu i Villarrealu kończyło się wynikami, które pokrywały się z proponowanym overem bramkowym.

Legalny bukmacher Etoto wycenił proponowany typ na wysoki kurs 1.86. Inne typy bukmacherskie, które są warte uwagi w tym meczu to np. X2 lub over na żółte kartki dostępny w ofercie Etoto oraz LV Bet.

Real Madryt – Villarreal przewidywane składy:

? Odbierz prezent od LV BET

★ Dołącz do grupy Typeria