Real Sociedad w dalszym ciągu liczy się w walce o Ligę Europy. Warunkiem jest zdobycie pełnej puli z Realem Madryt i potknięcie Athleticu Bilbao, do którego gospodarze meczu tracą 3 punkty w ligowej tabeli, na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. Królewscy nie walczą już w tym sezonie o nic. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na krótką analizę oraz proponowane typy dnia na mecz Real Sociedad – Real Madryt. Chcesz podyskutować o typach lub podzielić się swoim kuponem? Dołącz do grupy Typeria.

⚽️Odbierz prezent od LV Bet

Single
Real Sociedad – Real Madryt
La Liga
11.05.2019, 18:30
Typ: obie strzelą
kurs: 1,50
stawka: 9/10 ✅ +4,5
Single
Real Sociedad – Real Madryt
La Liga
11.05.2019, 18:30
Typ: +4.5 rzutów rożnych gości
kurs: 1,85
stawka: 7/10 ⛔7

Real Sociedad – Real Madryt typy bukmacherskie

Real Madryt skupia się na sprawdzeniu przydatności poszczególnych piłkarzy przed kolejnym sezonem ligowym. Zizou stara się rotować kadrą w taki sposób, by nawet niechciany piłkarz miał okazję go do siebie przekonać. W delegacjach „Królewscy” tracą sporo bramek, bo aż 28 w 18 spotkaniach. W 2019 roku udało im się zachować tylko jedno czyste konto w roli gościa – z Getafe (0-0). Proponowane typy bukmacherskie zakładają, kwestia zwycięstwa jest w tym meczu sprawą otwartą.

Real Sociedad, to drużyna z ogromnym potencjałem, która bardzo dobrze radzi sobie z faworyzowanymi zespołami jak Real Madryt. W rundzie jesiennej sensacyjnie udało im się wygrać na Santiago Bernabeu (0-2). Niezła postawa gospodarzy w ostatnich meczach ligowych sprawia, że goście mogą mieć dzisiaj spore problemy i właśnie na takim scenariuszu skupiają się sugerowane typy dnia.

Real Sociedad – Real Madryt typy dnia

Real Madryt ma bardzo prostą taktykę, która jest oparta na częstych wrzutkach w pole karne. Przynosi to sporo stałych fragmentów po ich stronie – w szczególności rzutów rożnych. Biorąc pod uwagę, że wielu piłkarzy ma zamiar potwierdzić swoją przydatność w zespole – należy spodziewać się walki o każdy centymetr boiska od pierwszej do ostatniej minuty. Typy dnia podkreślają wysoką średnią rzutów rożnych w meczach Realu Madryt, która wynosi ok 6/7 kornerów na mecz.

Legalny bukmacher LV Bet wycenił proponowany typ na wysoki kurs 1.85. Inne typy bukmacherskie, które są warte uwagi w tym meczu to np. większy over na rzuty rożne gości i/lub over 2.5 gola dostępny w ofercie Etoto oraz LV Bet.

Real Madryt – Villarreal przewidywane składy:

? Odbierz prezent od LV BET

★ Dołącz do grupy Typeria