Rumuni wciąż pozostają w walce o awans do Dywizji B Ligi Narodów. W dzisiejszym spotkaniu z Litwą muszą jednak sięgnąć po 3 punkty. Czy goście będą stanowić dla nich jakiekolwiek wyzwanie? Sprawdźcie naszą zapowiedź oraz proponowane typy bukmacherskie.

Single
Rumunia – Litwa
Liga Narodów
17.11.2018 godz. 20:45

Typ: powyżej 2,5 gola
kurs: 2,05
stawka: 5/10 ✅ +5,25

?Bonus 1250PLN od Forbet!?

Rumunia – Litwa kursy

Rumuni zajmują w swojej grupie 3 miejsce, jednak wciąż mają szanse na awans. Pozostały im dwa spotkania i jeśli nie wygrają meczu z Litwa najprawdopodobniej pozostaną w Dywizji C. Goście póki co radzą sobie katastrofalnie – przegrali wszystkie 4 spotkania, a ich spadek jest już przesądzony. Bukmacherzy słusznie faworyzują w tym starciu Rumunię,  na którą Forbet wystawił kurs 1,25.

Typy bukmacherskie na gospodarzy mogą być całkiem interesującym wyborem w przypadku kuponu AKO. Litwini na wyjazdach spisują się fatalnie i w ostatnich 12 delegacjach punkty urywali jedynie Armenii, Malcie i Sri Lance. W ostatnich 4 latach Litwa odniosła poza domem tylko jedno zwycięstwo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

România – Lituania, ora 21:45, în direct la Pro TV #HaiRomania ??

Post udostępniony przez Echipa națională a României (@echipanationala)

Rumunia – Litwa typy bukmacherskie

Kurs na gospodarzy jest dość niski, znacznie bardziej interesujące typy bukmacherskie na to spotkanie, to zakłady na gole. Obrona Litwinów jest dziurawa, a w październikowym starciu z Czarnogórą zostali pokonani aż 4-krotnie. Na wyjazdach regularnie tracą przynajmniej 2 gole, było tak chociażby w spotkaniach z Czarnogórą (2), Polską(4), Estonią(2), Gruzją (4) oraz innymi przeciętnymi zespołami, z którymi przyszło im w ostatnich latach mierzyć się w delegacjach. Kurs na bramkę Rumunii w obu połowach spotkania wynosi w Forbet 2,15.

Równie interesujące i ryzykowne wydają się typy bukmacherskie na powyżej 2,5 gola w meczu. Ostatnie dwa domowe mecze Rumunów zakończyły się bezbramkowymi remisami.  Z mocną Serbią gospodarze grali jednak przez ponad pół meczu w osłabieniu, a w starciu z Czarnogórą dominowali i stworzyli sobie masę okazji bramkowych i chyba tylko oni sami wiedzą w jaki sposób spotkanie to nie zostało przez nich wygrane. Myślę, że z wyraźnie słabszą od Czarnogóry Litwą pechowy scenariusz nie powtórzy się i ujrzymy wreszcie jakieś trafienia. Kurs na powyżej 2,5 bramki w tym spotkaniu wynosi w Forbet 2,05.

?Bonus 10 PLN BEZ DEPOZYTU od Forbet!?