Wicemistrz Francji Chaumont fantastycznie zaprezentował się w Europie w tym sezonie, docierając do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Świetną postawę na forum międzynarodowym nie potwierdza na krajowym podwórku. W lidze zajmuje dopiero szóstą lokatę, a do końca sezonu zasadniczego pozostały tylko cztery kolejki. Chaumont potrzebuje punktów jak ryba wody, a dzisiaj przed nimi piekielnie trudne zadanie – mecz wyjazdowy z liderem i obrońcą tytułu Tours. Czy sobie poradzą? Zapraszamy na zapowiedź, analizę i darmowe typy bukmacherskie do Typerii. 

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET ! 

Single
TOURS – CHAUMONT
Pro A (Francja)
23.03.2019, 20:00
Typ: Chaumont
kurs: 3,55
stawka: 3/10

 

Siatkówka Typy Dnia: Tours – Chaumont

Typy na dziś to mecz dwóch wielkich drużyn, dominujących w rozgrywkach ligowych Francji. Chaumont po zakończeniu sezonu 2017/2018 przeszło kadrową rewolucję. Zespół nie obronił tytułu, gdyż musiał uznać wyższość bardziej utytułowanego klubu z Tours. Chaumont opuścili tacy gracze jak reprezentacyjny atakujący Stephen Boyer (Verona), Nicola Mijailović (Trefl), kubański rozgrywający Javier Gonzalez czy Argentyńczyk Bruno Lima. W okienku transferowym przybyli min.  środkowy reprezentacji Hiszpanii Jorge Fernandez Valcarcel, drugi środkowy Amerykanin Taylor Averill, który miał również swoje incydenty w reprezentacji USA, Bułgar Atanasov, Słowak Patak (z Zawiercia) czy wicemistrz Europy z 2009r. Francuz Baptiste Geiler.

Zespół świetnie spisywał się w Lidze Mistrzów, gdzie zajął drugie miejsce w grupie, odnosząc 4 zwycięstwa z Friedrichschafen i ACH Volley. Dwukrotnie w tie breaku musiał uznać wyższość Zenitu St. Petersburg. W ćwierćfinale poważnie postraszyli wielką Perugię, przegrywając u siebie 2-3, a decydującym secie na przewagi 14-16. Czy dzisiaj poradzą sobie z innym uczestnikiem LM? Nasze typy dnia to zwycięstwo Chaumont po świetnym kursie.

Siatkówka typy dnia: Tours – Chaumont

Dobra gra w Champions League nie przekłada się na wyniki w rodzimej Pro A. Do końca rundy zasadniczej jeszcze cztery kolejki i dobra postawa w tych meczach może wywindować zespół Chaumont nawet na trzecią pozycję, dającą lepszy start w play-offach. Zadanie jest o tyle trudne, iż dziś zespół gości w Tours, u lidera rozgrywek i obrońcy tytułu. Przewaga psychologiczna będzie po stronie gospodarzy, którzy dwa tygodnie temu pokonali Chaumont w finale pucharu Francji 3-0. Firmy bukmacherskie również za faworyta uznają Turs, dzięki temu typy bukmacherskie na zwycięstwo gości oscylują w granicach 3,4. Jest to prawdziwe value i świetna okazja, ażeby zaproponować ten mecz jako siatkarskie typy dnia. Najlepszą ofertę na to zdarzenie ma Fortuna Zakłady Bukmacherskie, zachęcamy więc do skorzystania z darmowych typów na dziś.

Z pewnością motywacja będzie po stronie gości, którzy muszą to spotkanie wygrać. Analizując szansę obydwu zespołów trzeba obiektywnie stwierdzić, iż poziom siatkarski obydwu drużyn jest zbliżony, zadecyduje zatem dyspozycja dnia.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !