Tegoroczne play-offy u naszych południowych sąsiadów obfitują w niespodzianki. Faworyci zawodzą lub też wygrywają mało przekonująco. Odolena Voda pokonuje na własnym parkiecie Liberec, a Brno nie pozwala Kladno ugrać nawet seta. Największym rozczarowaniem jest jednak mistrz kraju CEZ Karlovarsko, który przegrywa już 2-0 z Ostravą. Typy bukmacherskie w dalszym ciągu faworyzują drużynę z Karlovych Varów, ale czy słusznie? Zapraszam na zapowiedź spotkania, analizę oraz darmowe typy dnia.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
DHL OSTRAVA – CEZ KARLOVARSKO
Extraliga (Czechy)
25.03.2019, 18:00
Typ: Ostrava
kurs: 2,10
stawka: 5/10 ✅+5,5

 

Siatkówka Typy Dnia: Ostrava – Karlovarsko

Już po raz czwarty w tym miesiącu zespoły z Ostrawy i Karlowych Warów spotykają się na siatkarskim parkiecie. 02.03 zgrali razem w przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego, od tygodnia natomiast rozgrywają ćwierćfinały fazy pucharowej. W pierwszym meczu DHL u siebie zwyciężył 3-2, kilka dni później w Karlowych Warach ponownie okazał się lepszy od Karlovarsko wygrywając 3-1. Dzisiaj kolejny mecz w Ostrawie, a za faworyta firmy bukmacherskie zgodnie uznają zespół gości. Dlaczego? Chyba za zasługi z poprzedniego sezonu, bo w tym lepiej spisuje się zespół gospodarzy. warto zatem podjąć rękawicę rzuconą przez bukmacherów i jako typy bukmacherskie na dziś zagrać na zwycięstwo Ostrawy.

Siatkarskie Typy Dnia: Ostrava – Karlovarsko

Karlovarsko to bardzo młody klub założony w 2014 roku i od początku istnienia grający w najwyższej czeskiej klasie rozgrywkowej. Zespół broni tytułu mistrza kraju, lecz w tym sezonie nie gra najlepszej siatkówki. W siatkarskiej Lidze Mistrzów spotkali się w grupie z naszą ZAKSĄ oraz włoskimi firmami: Lube i Modeną. Niestety Europy nie podbili, przegrywając wszystkie sześć spotkań 0-3. Przeciętnie spisywali się również w rodzimej Extralidze, gdzie po sezonie zasadniczym zajęli dopiero piąte miejsce. Gra zespołu wygląda naprawdę słabo. po porażce w pierwszym wyjazdowym meczu play-off, wychodzą na parkiet przed własną publiczność i przegrywają pierwszego seta 11-25!

DHL Ostrava rozgrywa najlepszy sezon od 5 lat. Na własnym parkiecie nie przegrała w lidze od 6 listopada. Pokonała również dwukrotnie Karlovarsko w sezonie zasadniczym. Warto zatem dzisiaj odwiedzić stronę internetową ETOTO i jako darmowe typy dnia postawić nieco grosza na czystą jedynkę, czyli dzisiejszych gospodarzy. Skorzystajcie z okazji jaką oferują nam zakłady bukmacherskie.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO