W Plus Lidze padły już wszystkie rozstrzygnięcia sezonu zasadniczego. Znamy już zespoły, które zagrają w play-off, ale jeszcze jedną kolejkę należy dograć. Najciekawiej zapowiada się w Katowicach, gdzie miejscowy GKS podejmie Jastrzębski Węgiel. Mecz rozegrany zostanie w „Mekce” polskiej siatkówki – katowickim „Spodku”. Będzie to trzeci i ostatni mecz rozegrany w tej hali przez zespół GKS w tym sezonie. Czy uda się ograć bardzo silnego rywala? Darmowe typy siatkarskie i analizy meczów tylko w Typerii.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
GKS – JASTRZĘBSKI WĘGIEL
Plus Liga
19.03.2019, 17:30
Typ: GKS
kurs: 2,22
stawka: ⛔6

Single
GKS – JASTRZĘBSKI WĘGIEL
Plus Liga
19.03.2019, 17:30
Typ: GKS (AH-1,5 seta)
kurs: 3,35
stawka: ⛔3

 

Siatkarskie Typy Dnia: GKS – Jastrzębski

GKS dwiema ostatnimi porażkami ze Skrą i Zaksą zamknął sobie drogę do play-offów, ale ekipa Piotra Gruszki gra najlepszy sezon w historii. Siódme miejsce po sezonie zasadniczym to najwyższa pozycja w tabeli jaką do tej pory osiągnęli na zakończenie sezonu zasadniczego. Teraz jest okazja, ażeby godnie pożegnać się z kibicami (GKS zagra jeszcze jeden mecz o miejsca 7-8 z Resovią, ale już nie w „Spodku”). Przeciwnik będzie z najwyższej półki siatkarskiej, a do tego jeszcze sąsiad zza miedzy – Jastrzębski Węgiel. Do tej pory w derbach zawsze wygrywali goście z Jastrzębia. Tym razem jednak tak być nie musi. Siatkarskie typy dnia kierujemy więc w stronę gospodarzy. A najlepsze kursy na to zdarzenie można znaleźć w STS Zakłady Bukmacherskie.

 

Siatkówka typy bukmacherskie: GKS – Jastrzębski

Jastrzębianie bez względu na wynik dzisiejszego spotkania sezon zasadniczy zakończą na wysokim trzecim miejscu i w ¼ play -off zmierzą się z szóstą drużyną tabeli. Będzie to prawdopodobnie mistrzem Polski Skra Bełchatów (Zawiercie raczej wywiezie komplet punktów z Lubina i obroni piątą pozycję). Drużynę ostatnio trapiły kontuzje. Dopiero do gry wrócił rozgrywający Lukas Kampa, a w ostatnim spotkaniu z Onico nie zagrali kontuzjowani Lyneel i Popiwczak. Do tego dość słabe zawody rozegrał mistrz świata Dawid Konarski. W ostatniej kolejce Jastrzębianie nie grają już o nic, więc może trener da odpocząć swoim gwiazdom zmęczonym długim sezonem, tym bardziej, iż play-offy to będzie prawdziwa siatkarska wojna. Przypuszczam ,iż kursy bukmacherskie na zwycięstwo GKS z czasem zaczną spadać, jest zatem okazja ażeby skorzystać z oferty na darmowe zakłady bukmacherskie jakie na dziś proponuje Typeria.

Gieksę pomimo rewelacyjnego sezonu czeka prawdziwa kadrowa rewolucja. Tajemnicą Poliszynela jest, że zespół opuści Piotr Gruszka, przechodząc do Resovii. Zamierza on zabrać ze sobą Marcina Komendę, znakomitego Belga Tomasa Russeaux i libero Bartosza Mariańskiego. Klub opuści na pewno Rafał Sobański, a Karol Butryn wybiera się do Radomia. Nowy zespół w nowym sezonie poprowadzi prawdopodobnie Dariusz Daszkiewicz. Spotkanie w „Spodku” będzie więc prawdziwym pożegnaniem z kibicami. Zatem motywacja po stronie świetnego w tym sezonie GKS-u. A zatem typy na dziś to wygrana GKS-u.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !