W jednym z dzisiejszych spotkań fazy grupowej Champions League, Valencia zmierzy się na wyjeździe ze szwajcarskim Young Boys. Zapraszam na krótką zapowiedź tego meczu oraz proponowane typy bukmacherskie.

Single
Young Boys – Valencia
Liga Mistrzów
23.10.2018 godz. 18:55

Typ: obie strzelą
kurs: 1,73
stawka: 7/10✅ +5,11

?Odbierz 400zł na start w Fortunie!?

Young Boys – Valencia typy bukmacherskie

Powrót Valencii do Ligi Mistrzów póki co należy ocenić przeciętnie. Nietoperze nie mają na swoim koncie jeszcze ani jednego zwycięstwa, mierzyły się jednak z Manchesterem United i Juventusem. Zremisowane 0:0 spotkanie z Czerwony Diabłami można uznać za sukces Hiszpanów, jednak w odniesieniu go nieco pomogło im szczęście. Poza tym, wszyscy wiemy w jakiej sytuacji znajduje się w tej chwili team z Old Trafford i remis z nim wcale nie był wymiernym testem umiejętności.

Zdecydowanie gorzej Valencia wypadła w domowym starciu z Juventusem, który przez ponad godzinę grał w osłabieniu. Mimo przewagi liczebnej zawodników Marcelinho, to Stara Dama cieszyła się z 3 punktów. Warto jednak podkreślić, że wpadka z Juventusem była jedną z dwóch porażek Valencii w tym sezonie – ogólna dyspozycja zespołu z Mestalla nie jest więc fatalna.

Bukmacherzy stawiają Valencię w roli faworyta, ale nie zdecydowanego. Kursy na gości wynoszą w Fortunie 2,18. Moim zdaniem typy bukmacherskie na wygraną Valencii są zbyt ryzykowne. Goście nie prezentują poziomu z poprzedniego sezonu i łatwo gubią punkty. Young Boys to zespół z potencjałem wystarczającym do sprawienia Valencii solidnych kłopotów.

?Odbierz 400zł na start w Fortunie!?

Young Boys – Valencia pewne typy na dziś

Wydaje się, że najlepsze typy bukmacherskie na to spotkanie, to zakłady na gole. Young Boys w tym sezonie Champions League jeszcze nie trafili, podobnie jak ich dzisiejszy rywale. Szwajcarzy są u siebie naprawdę groźni i wielokrotnie strzelali bramki silniejszym od siebie zespołom. Bliscy trafienia byli również w meczu z United, jednak zabrakło im odrobiny szczęścia i lepiej nastawionych celowników. Uważam, że jeśli udało im się pokazać naprawdę solidną grę przeciwko Czerwonym Diabłom, to stać ich też na to w starciu z Valencią. Kurs na obie strzelą oferowany przez bukmachera Fortuna wynosi 1,73. 

Nieco bardziej ryzykowne, ale jeszcze bardziej opłacalne typy bukmacherskie na to spotkanie to zakłady na 1X lub 1 bez remisu. Szwajcarzy nie są chłopcami do bicia i wątpliwe, by po raz kolejny ulegli u siebie wysoko, nie zdobywając nawet bramki. Valencia jest oczywiście zespołem lepszym i posiadającym wyższą jakość, sądzę jednak iż może nie wystarczyć to do wywiezienia z Berna 3 punktów. Kursy na remis lub zwycięstwo gospodarzy wynoszą w Fortunie 1,72.


Young Boys – Valencia przewidywane składy

Valencia przyjechała do Szwajcarii bez kontuzjowanych: Kondogbii, Guedesa i Cherysheva.

Young Boys: Wolfli; Mbabu, Lauper, Von Bergen, Benito; Ngamaleu, Sanogo, Sow, Sulejmani; Assale, Hoarau

Valencia: Neto; Piccini, Garay, Gabriel Paulista, Gaya; Wass, Parejo, Kondogbia, Carlos Soler; Gameiro, Rodrigo

?Odbierz 400zł na start w Fortunie!?