Spotkanie Realu Zaragoza z CA Osasuna zakończy ósmą kolejkę spotkań drugiej ligi hiszpańskiej. Zapraszam na krótką zapowiedź oraz proponowane typy bukmacherskie na ten mecz.

Single
Zaragoza – Osasuna
LaLiga 2
08.10.2018 godz. 21:00
Typ: goście strzelą
kurs: 1,55
stawka: 10/10✅ +5,5
Single
Zaragoza – Osasuna
LaLiga 2
08.10.2018 godz. 21:00
Typ: obie strzelą
kurs: 2,00
stawka: 4/10✅ +4

?BONUS AŻ 2100zł za rejestrację w Etoto!?

Zaragoza – Osasuna typy bukmacherskie

W związku z nadchodzącą przerwą reprezentacyjną, poniedziałkowa oferta bukmacherów jest nadzwyczaj uboga. Pod lupę bierzemy więc spotkanie rozgrywane na zapleczu La Liga i będzie to typ czysto statystyczny. Zaragoza w poprzednim sezonie do końca biła się o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii. Osasuna z kolei zajęła 8 lokatę, tracąc do swoich dzisiejszych rywali zaledwie 3 punkty. Zdaniem bukmacherów faworytem są gospodarze i to właśnie na nich powinniśmy oddać nasze typy bukmacherskie. Kursy Etoto na gospodarzy wynoszą 2,05.

Początek sezonu w wykonaniu Saragossy jest jednak bardzo przeciętny – w siedmiu spotkaniach zdołała odnieść jedynie 2 zwycięstwa. Gospodarze nie zachowali czystego konta w żadnym z ostatnich 11 spotkań rozgrywanych na swoim stadionie. Ten stan rzeczy sprawia, że od obstawiania zwycięzcy tego meczu bardziej opłacalne mogą okazać się typy bukmacherskie na gole. Legalny bukmacher Etoto na powyżej 2,5 gola w tym spotkaniu proponuje kurs 2,25.

Zaragoza – Osasuna typy dnia

Analizując to spotkanie, nie można przejść obojętnie obok paru statystyk. Jak już wyżej wspomniałem – Zaragoza od dawna ma problem z zachowaniem u siebie czystego konta. Gospodarze mają serię 11 domowych spotkań ze straconą bramką, poza tym strzelano im również w 9 z 10 ostatnich meczów poprzedniego sezonu. Czyste konto w starciu z Osasuną zachować może być trudno również dlatego, że goście mają patent na strzelanie goli na Estadio La Romareda. Trafiają tam już od 11 meczów z rzędu, a ostatni raz wracali z Saragossy bez żadnej zdobyczy bramkowej w 2004 roku!

Kursy na gola gości wynoszą w STS 1,55 i moim zdaniem typy bukmacherskie właśnie na to zdarzenie to prawdziwe pewniaki na dziś. Osasuna nie strzeliła w tym sezonie na wyjeździe jeszcze ani jednej bramki i chyba nie mogła sobie wybrać lepszego miejsca, aby spróbować się przełamać.

Nieco bardziej ryzykownym, ale równie ciekawymi zakładami są typy bukmacherskie na obie strzelą. Kurs na gola strzelonego przez gości jak i gospodarzy wynosi w Etoto 2,00.

?BONUS AŻ 2100zł za rejestrację w Etoto!?