niedziela, 24 września, 2023

POLECANI BUKMACHERZY:

1

3754 ZŁ NA START

+ freebet 54 zł w prezencie!

2

200 ZŁ BEZ RYZYKA

Zwrot 100% stawki we freebecie!

3

3 x zakład bez ryzyka!

3 x ZBR bez warunków obrotu!

4

100 ZŁ BEZ RYZYKA

Wypłata 100% zwrotu bez obrotu!

5

200% Bonus od wpłaty

Wpłać 150 zł, graj za 450 zł!

Typy Dnia

Celne typy dnia dnia to podstawa do tego, by wygrywać w zakładach bukmacherskich. Marnowanie własnego czasu na analizy piłkarskie może być bardzo frustrujące, ponieważ nie gwarantuje ono wygranej. Ostatecznie. często nie przynosi ono ani dobrych rezultatów, a dodatkowo kradnie nam cenny czas.

Z tego powodu z pomocą przychodzą typy bukmacherskie zamieszczane codziennie na Typeria.pl. W przeciwieństwie do innych portali, zapowiedzi meczów piłkarskich przygotowane są u nas przez doświadczonych typerów, którzy zakładami bukmacherskimi interesują się od wielu lat. Podczas gdy inne strony oferują Ci jedynie suche typy dnia, Typeria daje Ci również darmową analizę do każdej propozycji.

Darmowe typy na dziś, na jutro oraz gotowe kupony sprawią, że w końcu zaczniesz zarabiać na bukmacherce lub przynajmniej zmniejszyć ilość porażek. Interesują Cię typy dnia z dyscyplin takich jak piłka nożna, tenis ziemny, e-sport, NBA, także wiele innych?  Lubisz zakłady pojedyncze, specjalne, czy może popularne „taśmy”? Na Typerii znajdziesz darmowe propozycje na każdy dzień.