Już dziś początek wielkich piłkarskich emocji! Starcie Rosji i Arabii Saudyjskiej zainauguruje  Mistrzostwa Świata 2018. Czy gospodarze w meczu otwarcia poradzą sobie z presją i sięgną po 3 punkty? Typy bukmacherskie i zapowiedź meczu Rosja – Arabia Saudyjska.

?Postaw ten mecz w LV Bet i zgarnij bonusy??

+7.7
Singiel
Rosja – Arabi Saudyjska
Mundial 2018
14.06.2018r. godz. 17:00
typ: Rosja (-1.0) AH
Kurs: 1.77
Stawka: 10/10
 

Trudne początki

Forma w której od dłuższego czasu znajdują się Rosjanie, sprawia że ich kibice nie mają zbyt dużo powodów do optymizmu. W związku z tym pierwszy mecz grupowy przeciwko Arabii Saudyjskiej może być podwójnie ważny. Pewne zwycięstwo podniosłoby morale i dodało zawodnikom pewności siebie. Na imprezie tej rangi jest ona kluczowa, a historia pokazuje, że presja bywa dla gospodarzy ciężarem przygniatającym do ziemi.

Francuzi na ostatnim Euro mecz otwarcia zakończyli zwycięstwem tylko dzięki kosmicznej bramce w samej końcówce spotkania. Z kolei na poprzednich Mistrzostwach Świata, Brazylijczykom w zdobyciu trzech punktów pomógł sędzia oraz fatalna postawa chorwackiego bramkarza. Polacy również doświadczali w meczu otwarcia niesamowitych emocji. Gdyby nie Tytoń, a za nim ściana naszych pragnień, to z pewnością mielibyśmy problem ze zdobyciem w tym spotkaniu choćby punktu. Co przydarzy się Rosjanom? Będziemy świadkiem kolejnego dreszczowca, czy może tym razem gospodarze będą kontrolować mecz przez 90 minut i odniosą zasłużone zwycięstwo?

Ukryta siła Rosji?

Nie ma co się oszukiwać – Rosja nie jest w tym momencie piłkarską potęgą. Nie jest również tym zespołem, który przecież jeszcze nie tak dawno był w stanie postraszyć czołowe reprezentacje świata. Porażki z Walią i Słowacją na ostatnim Euro tylko potwierdziły, że rosyjski futbol jest w odwrocie. W ostatnich 10 meczach odniesione tylko jedno zwycięstwo i to z Koreą Południową. Czy to możliwe, aby na tak wielkiej imprezie jaką są Mistrzostwa Świata Rosjanie zostali ośmieszeni i nawet nie zdołali wyjść z grupy?

Wydaje mi się, że jest to scenariusz mało realny. Brak zwycięstw i słabe wyniki Rosjan spowodowane są przez dwa główne czynniki. Pierwszym z nich jest fakt braku gry o stawkę. Rosjanie rozgrywali jedynie mecze towarzyskie, w których rotacje w składzie i próby przećwiczenia różnych elementów gry, miały większe znaczenie niż wyniki. Drugim czynnikiem jest fakt, na który mało zwraca się uwagę, a mianowicie klasa rywali z jakimi grali Rosjanie. Reprezentacja ta, nie mierzyła się towarzysko z przeciętniakami, a dobierała takich przeciwników, którzy mogą zagwarantować odpowiedni poziom oraz wpłynąć pozytywnie na rozwój zespołu.

Mecze przeciwko Francji, Anglii, Hiszpanii, Argentynie, czy też Belgii z pewnością zaprocentują podczas mistrzostw. Gospodarze w większości przypadków musieli walczyć z przeciwnikami znacznie przewyższającymi ich umiejętności. Uważam, że w starciu przeciwko przeciętnej drużynie Arabii Saudyjskiej , to Rosjanie przejmą inicjatywę i będą w stanie prowadzić grę. Chrzest bojowy jaki przeszli zawodnicy Cherchesova podczas spotkań kontrolnych przygotował ich na walkę nie tylko z Arabią Saudyjską, ale również i zespołami znacznie od niej lepszymi. Jeśli zastanawiasz się jakie typy bukmacherskie będą dobre na to spotkanie, to zdrowy rozsądek nakazuje typować w kierunku Rosji, bądź całkowicie się wstrzymać, gdyż mecze otwarcia rządzą się swoimi prawami.

Prognoza i typy bukmacherskie

Mizerne wyniki osiągane przez Rosjan podczas spotkań towarzyskich nie powinny mieć dzisiaj znaczenia. Gospodarze przygotowywali się do mistrzostw podejmując czołowe reprezentacje świata, a mierzenie się z najlepszymi to najlepszy sposób na rozwój. Poza będącym po stronie Rosjan czynnikiem sportowym, rolę mogą odegrać również kwestie pozaboiskowe.

Gospodarzom pomagają nawet ściany i nie zdziwię się jeśli będzie tak również i w tym przypadku. Proponuję na to spotkanie zakład z handicapem azjatyckim Rosja (-1.0). W razie jej zwycięstwa dokładnie jednym golem, stawka naszego zakładu jest zwracana. Wygrywamy w przypadku odniesienia przez Rosjan zwycięstwa wyższego niż różnicą jednej bramki. Kurs na to zdarzenie oferowany przez LV Bet wynosi 1.77. Graj mundialowe typy bukmacherskie Typerii i baw się razem z nami!

Przewidywane składy:

Rosja
Akinfeev; Smolnikov, Kutepov, Ignashevich; Samedov, Zobrin, Gazinskiy, Zhirkov; Dzagoev, Smolov, Golovin

Arabia Saudyjska
Al Maiouf; Al Shahrani, Os Hawsawi, Om Hawsawi, Al Hardi; Otayf; Al Shehri, Al Jassim, Al Faraj, Al Dawsari; Al Muwallad Al Harbi

?Postaw ten mecz w LV Bet i zgarnij bonusy??