Powraca najlepsza liga świata! Z tej okazji bukmacher Etoto przygotował wyjątkową promocję – za założenie konta z linku promocyjnego otrzymujesz darmowy zakład w wysokości 20zł! Jak obstawiać piątkową inaugurację? Sprawdźcie typy bukmacherskie na Miedź – Jagiellonia.

? ODBIERZ 20 PLN FREEBET

Single
Miedź – Jagiellonia
Polska Ekstraklasa
07.02.2019, 18:00
Typ: obie strzelą
kurs: 1.66
stawka: 8/10 ⛔8

Kochasz Ekstraklasę? Odbierz Freebet 50 PLN za typowanie polskich lig!

Ekstraklasa typy bukmacherskie

Już o 18:00 rozpocznie się runda wiosenna Ekstraklasy. W pierwszym meczu dwunasta w tabeli Miedź Legnica podejmie czwartą Jagiellonię. Jakie typy na dziś będą najlepszym wyborem? Obstawianie zwycięzcy meczu w formacie 1X2 po tak długiej przerwie w rozgrywkach może wiązać się ze sporym ryzykiem. Podobne zdanie mają bukmacherzy, którzy wystawili na to spotkanie bardzo wyrównane kursy.

Jagiellonia pomimo znacznie lepszej dyspozycji w tym sezonie, została uznana za minimalnego faworyta. Niezwykle zbliżone wartości kursowe tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że żaden wynik nie będzie tutaj niespodzianką. Gracze z Białegostoku przegrywają na wyjazdach naprawdę rzadko, jednak to Miedź prezentowała przed przerwą znacznie lepszą dyspozycję. Typowanie zwycięzcy tego spotkania, to moim zdaniem czysta loteria.

Miedź – Jagiellonia typy na dziś

Jagiellonia zaliczyła bardzo solidny okres przygotowawczy, zagrała sparingi z niezłymi rywalami, nie próżnowała również na rynku transferowym. Trener Mamrot z pewnością jest zadowolony z dokonanych w zimowym okienku zakupów. Pozyskano m.in. Imaza i Arsenicia, klub opuścili jednak Przemysław Frankowski i Karol Świderski.

Mniej aktywna była Miedź Legnica i wszystko wskazuje na to, że aż do samego końca sezonu czeka ją zacięta walka o utrzymanie. Większym optymistą jest trener Dominik Nowak, który zadeklarował, że „celuje w grupę mistrzowską”. Jakie typy bukmacherskie będą najlepsze? Wszystko wskazuje na to, że możemy spodziewać się goli z obu stron. W 10 domowych meczach Miedzi padło w tym sezonie 29 bramek, a 9 z 10 ostatnich ligowych występów Jagiellonii zakończyło się bts’em. Zarówno gospodarze jak i goście preferują dość ofensywny styl gry. W teorii silniejszy jest zespół przyjezdny, jednak wyjazdowe czyste konta są dla Jagi prawdziwą rzadkością. Najlepsze typy na dziś, to zakłady na obie strzelą.

Kurs na tą opcję oferowany przez legalnego bukmachera Etoto wynosi 1.66. Biorąc pod uwagę jak często w meczach Jagiellonii bramki strzelane są przez obie drużyny, to całkiem kusząca propozycja – zarówno do kuponu AKO jak i singlowego.

Miedź – Jagiellonia składy

Miedź: Kanibolotskiy – Zieliński, Osyra, Milijković, Pikk, Omar Santana, Augustyniak, Ojamaa, Forsell, Juan Camara, Piasecki

Jagiellonia: Kelemen – Wójcicki, Arsenić, Runje, Guilherme, Romanczuk, Poletanović, Jesus Imaz, Kostal, Novikovas, Scepović.

? ODBIERZ 20 PLN FREEBET