W spotkaniu kończącym 22 kolejkę La Liga zmierzą się sąsiedzi z dołu tabeli. Będzie to tzw. mecz o 6 punktów, a jego zwycięzca znacznie poprawi swoją pozycję w tabeli. Jakie typy na dziś będą najlepsze? Sprawdźcie zapowiedź i typy bukmacherskie na Vallecano – Leganes.

?Odbierz FREEBET 20 PLN

Single
Vallecano – Leganes
La Liga
04.02.2019, 21:00
Typ: X (2=zwrot)
kurs: 2,00
stawka: 8/10 zwrot

Single
Vallecano – Leganes
La Liga
04.02.2019, 21:00
Typ: 2
kurs: 3,10 (Hit Dnia)
stawka: 3/10✅ +6.30

Vallecano – Leganes typy na dziś

Kursy jakie wystawił na ten mecz legalny bukmacher Etoto nie pozostawiają wątpliwości – czeka nas starcie bez wyraźnego faworyta, który może zakończyć się wynikiem remisowym. Czy w związku z tym, najlepsze typy na dziś powinny dotyczyć właśnie tego spotkania?
Istnieje kilka przesłanek sugerujących, że wieczorny pojedynek w LaLiga może nie potoczyć się po myśli gospodarzy. Pomimo tego, że zdobyli oni aż 13 punktów w 5 ostatnich kolejkach, zakłady bukmacherskie w ich kierunku nie są będą moim zdaniem najlepszą opcją na to spotkanie.

Vallecano – Leganes typy bukmacherskie

Obie drużyny mierzyły się ze sobą w ostatnich miesiącach aż 4 razy. Leganes wygrało 3 i zremisowało jeden mecz. Najpierw pokonało dzisiejszych gospodarzy w przedsezonowym spotkaniu towarzyskim. Następnie przyszło zwycięstwo w domowym meczu ligowym, później pucharowe remis i zwycięstwo. Wydaje się, że Leganes ma „patent” na Vallecano, co potwierdzają poniższe wyniki z ostatnich 6 miesięcy. Warto w związku z tym jeszcze raz przemyśleć ewentualne typy bukmacherskie na gospodarzy. Niska pozycja w tabeli zajmowana przez Leganes powoduje, że wielu osobom mogła umknąć naprawdę niezła dyspozycja tego zespołu. Goście przegrali tylko 3 z 15 ostatnich spotkań we wszystkich rozgrywkach.

Typy na dziś powinny uwzględniać również bardzo ciekawą statystykę dotyczącą wyników meczów La Liga. W jej ostatnich 211 kolejkach (sezony 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18 i 21 kolejek sezonu 18/19) były tylko 4 kolejki, w których drużyny grające jako goście nie wygrały ani jednego meczu. Omawiany kończy 22 kolejkę – kolejkę, w której goście wciąż pozostają bez ani jednego zwycięstwa. Myślę, że to dość interesująca wskazówka, która może pomóc nam w rozmyślaniach jakie typy bukmacherskie „wrzucić” na dzisiejszy kupon. Biorąc pod uwagę niezłą formę gości, wagę spotkania, ostatnią historię starć obu zespołów oraz powyższą ciekawostkę statystyczną, polecam rozważyć opcję Leganes ze zwrotem w przypadku remisu. Kurs na ten zakład wynosi w Etoto 1.95.

Równie ciekawym rozwiązaniem będzie oferowany przez Forbet zakład X ze zwrotem w razie wygranej gości.

Vallecano – Leganes składy

Obie drużyny będą musiały poradzić sobie bez ważnych ogniw. W zespole gospodarzy za kartki pauzować będzie pomocnik Santiago Comesana. Goście z kolei zagrają dziś po raz kolejny bez swojego najlepszego strzelca Guido Carillo (5 goli). Pod względem absencji mamy mniej więcej status quo i nie powinny one w znaczącym stopniu wpłynąć na przebieg spotkania.

Vallecano: Dimitrievski – Amat, Ba, Velazquez – Advincula, Medran, Imbula, Moreno – Embarba, De Tomas, Trejo (3-4-3)

Leganes Cuellar – Bustinza, Siovas, Omeruo – Silva, Vesga, Rodriguez, Perez, Nyom – Braithwaite, En-Nesyri (3-5-2)

?Odbierz FREEBET 20 PLN

 

 

Graj odpowiedzialnie! Strona przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem uzależnienia. Darmowe typy bukmacherskie zamieszczane na naszej stronie, to jedynie propozycje podawane w celach informacyjnych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jak zostaną wykorzystane.