Dzisiejszy wieczór w Lidze Mistrzów będzie obfitował w mecze bardzo ciekawe z punktu widzenia kibica, ale naprawdę trudne do obstawiania. Sprawdźcie nasz mały kupon i proponowane typy na dziś.

 

 

stawka 3/10✅ +5,79
kurs AKO: 2,93

 

 

 

 

?ODBIERZ PREZENT OD FORTUNY?

Napoli – PSG typy na dziś

Goście nie mogą sobie pozwolić na porażkę. Zbyt wielkie są w Paryżu oczekiwania i zbyt wiele wpompowano pieniędzy w zespół z Parc des Princes, aby mieli odpaść z Ligi Mistrzów już na etapie fazy grupowej. Napoli to zespół silny i poukładany taktycznie, jednak sądzę, że nie dadzą dziś rady pokonać przyjezdnych. PSG zagra z o wiele większym zaangażowaniem niż snujący się po boisku Liverpool i nauczone pierwszym spotkaniem będzie na odpowiednim poziomie koncentracji już od pierwszych chwil. Remis lub zwycięstwo Paryżan, to dobre typy na dziś. Kurs na to zdarzenie wynosi w Fortunie 1,53.


Tottenham – PSV typy na dziś

Koguty mają chyba dziś ostatnią szansę na ratowanie Ligi Mistrzów, jednak nie należy ich traktować jako pewniaka do zwycięstwa. PSV posiada dziurawą obronę, potrafi jednak grać w piłkę i w ofensywie wygląda przyzwoicie. W pierwszym spotkaniu Holendrzy grali u siebie – atakowali, zostawiali duże przestrzenie, a ich obrona popełniała masę błędów. Wątpię, by grając w roli gości prezentowali równie otwarty i beztroski styl gry. Tottenham zmaga się z paroma brakami kadrowymi, przez które ucierpi defensywa. Na boisku nie zobaczymy dziś Llorisa, Diera, Verthongena, Rose’a , czy też Dembele. Uważam, że PSV stać na sprawienie niespodzianki jaką byłby remis lub minimalna porażka. Myślę, że obecny Tottenham nie jest w stanie wygrać tu 3 czy też 4 do 0. Zakłady na X2 z handicapem 0:2 na PSV, to kolejne ciekawe typy na dziś. Kurs tego zakładu wynosi w Fortunie 1,30.


Atletico – Dortmund typy na dziś

Obstawianie underów kartkowych w meczach Atletico Madryt zawsze musi wiązać się ze lekkim ryzykiem. Myślę jednak, że okoliczności tego spotkania są szczególne i nie powinniśmy spodziewać się przesadnie ostrej gry. Borussia po wygraniu pierwszego spotkania 4:0 zapewniła sobie awans z grupy, ponadto w weekend czeka ją Der Klassiker, czyli szlagierowy mecz z Bayernem Monachium. Właśnie to spotkanie jest traktowane przez Dortmundczyków priorytetowo i nie chce mi się wierzyć, że będą dziś grali na 100% oraz „gryźli trawę”. Atletico z kolei, ma tylko iluzoryczne szanse na pierwsze miejsce w grupie, więc również w ich przypadku wydaje się, że nie będzie to dla nich starcie na śmierć i życie. W zespole gospodarzy nie zagra najprawdopodobniej Diego Costa, czyli zawodnik będący tykającą bombą. Uważam, że w tym wyjątkowym przypadku zakłady na under kartkowy w meczu Los Colchoneros, to dobre typy na dziś. Kurs na poniżej 5,5 kartek wynosi w Fortunie 1,29.

?ODBIERZ PREZENT OD FORTUNY?