W dniu dzisiejszym odbędzie się kilka naprawdę ciekawych spotkań rozgrywanych w ramach Ligi Narodów. Przedstawiamy nasze propozycje, wśród których może uda Wam się znaleźć interesujące typy do kuponów AKO. Sprawdźcie nasze proponowane typy na dziś i mały kupon na wieczorne mecze.

 

stawka: 4/10+9,48
kurs AKO:3,37

 

 

 

 

?BONUS AŻ 2100zł za rejestrację w Etoto!?

Irlandia Płn. – Austria typy na dziś

Irlandczycy słyną z dość topornej i twardej gry, a z wyjazdów rzadko kiedy udaje się im przywieźć zwycięstwo. Należy ich jednak pochwalić za wolę walki i niepowtarzalny styl gry, który czasem sprawia problemy naprawdę solidnym zespołom. Austriacy nie pojechali na mundial, rozegrali jednak kilka spotkań towarzyskich, w których osiągnęli całkiem niezłe rezultaty. Tak dobrze nie było już w pierwszym meczu w ramach Ligi Narodów, który przegrali z Bośnią Hercegowiną 0:1. Irlandia Północna przegrała więcej niż 1 golem tylko 2 ze swoich ostatnich 16 meczów wyjazdowych. Jedną z tych porażek było starcie z Niemcami. Nasze typy na dziś dotyczące meczu Austria – Irlandia Północna to Irlandia z handicapem +2 bramki. Kurs na to zdarzenie w Etoto wynosi 1,40.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Who can’t wait to see these guys back in action this week? ??‍♂️ #GAWA #NationsLeague

Post udostępniony przez Northern Ireland (@northernireland)

Chorwacja – Anglia typy na dziś

Obszerną zapowiedź i typy na to spotkanie znajdziecie TUTAJ. Chorwaci dysponują wyższą kulturą gry i mają bardziej doświadczony zespół. Gospodarze nie przegrali u siebie meczu międzypaństwowego już od niemal 5 lat i sądzę, że dziś poradzą sobie z ekipą Southgate’a, nawet pomimo braku wsparcia ze strony publiczności. Chorwaci to naród dumny i waleczny, porażka 0:6 z Hiszpanią musiała wywołać u zawodników sportową złość i druga taka wpadka nie powinna im się przydarzyć. Zakłady na remis lub wygraną Chorwacji to dobre typy na dziś. Kurs na 1X wynosi w Etoto 1,45.

Białoruś – Luksemburg typy na dziś

Nie da się ukryć, że Luksemburg przestał być już chłopcem do bicia i jest całkiem innym zespołem niż jeszcze parę lat temu. Zawodnicy z tego malutkiego księstwa weszli na wyższy poziom i drużyny pokroju Mołdawii, czy San Marino przestały dla nich stanowić wyzwanie. Jednak czy wystawianie na Białoruś kursów rzędu 1,68 nie jest przesadą? Białorusini przegrywają u siebie dosyć rzadko, a w ostatnich 5 latach ulegli w domu tylko silnym lub bardzo silnym europejskim reprezentacjom. Luksemburg to drużyna wciąż ucząca się rywalizacji z europejskimi przeciętniakami i jego siła może zostać zweryfikowana już dziś. Zakłady na wygraną, bądź chociaż gola dla Białorusi, to także niezłe typy na dziś.

?BONUS AŻ 2100zł za rejestrację w Etoto!?