Już o 18:00 w spotkaniu Dywizji C Ligi Narodów zmierzą się ze sobą Norwegia i Słowenia. Zapraszam na zapowiedź tego meczu oraz dobre typy na dziś.

Single
Norwegia – Słowenia
Liga Narodów
13.10.2018 godz. 18
Typ: X2
kurs: 2,30
stawka: 4/10 ⛔4

Single
Norwegia – Słowenia
Liga Narodów
13.10.2018 godz. 18
Typ: goście strzelą
kurs: 1,90
stawka: 5/10
5

?BONUS AŻ 2100zł za rejestrację w Etoto!?

Norwegia – Słowenia darmowe typy na dziś

Kursy wystawione przez bukmacherów sugerują, że Norwegowie są w dzisiejszym spotkaniu zdecydowanym faworytem. Etoto wystawiło na gospodarzy kurs 1,64. Goście z kolei zostali wycenieni aż na 6,40.

Ta dysproporcja kursowa jest bardzo zastanawiająca, ponieważ mierzą się ze sobą drużyny o porównywalnym potencjale i poziomie umiejętności. Norwegowie notują ostatnio dobry okres, jednak ich przeciwnicy nie byli szczególnie wymagający i dziś gospodarzy czeka starcie z drużyną mającą sporo do udowodnienia, która nie ma zamiaru się podkładać, ani odpuszczać. Po porażce w 2 pierwszych meczach Ligi Narodów Słoweńcy będą chcieli zdobyć dziś pierwszy punkt i nie ma żadnych powodów, dla których nie mieliby tego uczynić właśnie w Norwegii. Zakłady na wygraną Norwegów, to nie są naszym zdaniem najlepsze typy na dziś. Kurs jest mocno zaniżony, a rywal prezentuje niezłą jakością piłkarską. To typowy mecz 50/50 i czujemy, że Słoweńcy są w stanie zrobić małą niespodziankę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Znan je seznam ?? A reprezentance za #NationsLeague ?? tekmi proti ?? in ??. #SrceBije

Post udostępniony przez NZS – FA Slovenia (@nzs_si)

Norwegia – Słowenia dobre typy na dziś

W Słowenii nie wystąpią Jan Oblak i Kevin Kampl – poza nimi niemal wszyscy ważni gracze są gotowi do gry, nie sądzę więc, by to personalia były przyczyną takich, a nie innych kursów. Goście posiadają kilku zawodników występujących w solidnych europejskich klubach, między innymi w Serie A, czy też Ligue 1. Niektórzy z nich mają problem z regularną grą, jednak nie na tyle duży, aby częstotliwość ich występów w klubie miała szczególnie negatywne przełożenie na grze w kadrze. Zakłady w stronę Słoweńców, to naszym zdaniem świetne typy na dziś. Kurs na wygraną lub remis gości wynosi w Etoto 2,35.

Ciekawie prezentuje się również typ obie strzelą, który wyceniony został w Etoto na 2,20. Słoweńcy nie mają już nic do stracenia i zagrają o pełną pulę – takie nastawienie może przełożyć się na gole w tym spotkaniu. Zakłady na bramki, to również dobre typy na dziś.

Norwegia – Słowenia przewidywane składy

Norwegia: R. Jarstein, B. Meling, K. Ajer, O. Elabdellaoui, H. Nordtveit, M. Elyounoussi, M. Henriksen, S. Berge, S. Johansen, J. King, B. Johnsen.
Słowenia: V. Belec, M. Mevlja, B. Jokić, Aljaž Struna, M. Blažič, M. Zajc, J. Kurtič, B. Verbič, A. Derviševič, R. Berič, A. Šporar.