Najlepsze ligi piłkarskie powracają dopiero w weekend, dlatego też pod lupę weźmiemy spotkanie z siatkarskiej PlusLigi, w którym AZS Olsztyn podejmie u siebie Czarnych Radom. Zapraszam na darmowe typy na dziś oraz krótką zapowiedź tego meczu.

Single
Olsztyn – Radom
Siatkówka PlusLiga M.
17.10.2018 godz. 18:00
Typ: 2
kurs: 1,80
stawka: 8/10✅ +6,4

?BONUS AŻ 2100zł za rejestrację w Etoto!?

AZS Olsztyn – Czarni Radom typy na dziś

Obie drużyny sezon rozpoczęły od porażki. Lepsze usprawiedliwienie mają jednak zawodnicy z Radomia, którzy mierzyli się z solidnym Jastrzębskim Węglem. Olsztynianie ulegli z kolei bardzo przeciętnemu GKS Katowice i pozostawili po sobie chyba jeszcze gorsze wrażenie niż ich dzisiejsi rywale. Kursy oferowane na to spotkanie przez bukmacherów są bardzo wyrównane. Pomimo tego, nasze typy na dziś będą skupiać się na zwycięzcy tego spotkania.

Kursy na AZS Olsztyn wynoszą w Etoto 2,00 , a ich rywale wycenieni zostali na 1,80. W przedsezonowym sparingu Czarni wygrali z AZS’em 3:1 i pokazali całkiem dobrą formę. Oprócz wygranej z Olsztynem, drużyna z Radomia pokonała jeszcze w okresie przygotowawczym 3 inne zespoły. Przed 1 kolejką kibice i eksperci wróżyli im mocny start sezonu i wydaje nam się, że pierwsze przegrane spotkanie jeszcze niczego nie dowodzi.

Siatkówka pewne typy na dziś

Czarni Radom jeszcze niedawno byli w naprawdę solidnej dyspozycji, a podczas przegranego meczu z Jastrzębskim Węglem mieli kilka przebłysków dobrej gry. Zakłady na Czarnych Radom, to moim zdaniem dobre typy na dziś. Zespół prowadzony przez Roberta Prygla wydaje się być nieco mocniejszy od AZS’s i powinien dziś potwierdzić, że dobra forma i całkiem wysoki poziom gry nie wyparowały wraz z początkiem sezonu. Stawiamy na Czarnych z kursem 1,80.

Zdecydowanie bardziej ryzykownym, ale równie ciekawym typem jest zakład na wygraną gości i stratę przez nich maksymalnie jednego seta. Kursy na Czarnych z handicapem -1,5 seta wynoszą w Etoto 2,63. Jeśli tylko goście zagrają swoją siatkówkę, to stać ich na pewne zwycięstwo.

AZS był pozytywną niespodzianką poprzednich rozgrywek, jednak znacznie osłabił się w okienku transferowym. Odeszli m.in. reprezentant Belgii Tomas Rosseux oraz Kuba Kochanowski. Reasumując – goście dysponują w tej chwili drużyną lepszą, równiejszą i z większym potencjałem. Powinni dziś sięgnąć po pierwsze zwycięstwo. Zakłady na wygraną Czarnych to dobre typy na dziś.

?BONUS AŻ 2100zł za rejestrację w Etoto!?