Jakie mecze warto obstawić w ten weekend? Sprawdźcie nasz TurboKupon, a w proponowane typy bukmacherskie oraz konkurs – do wygrania 50 PLN od legalnego bukmachera Forbet! Sugerowane typy powinny całkiem nieźle posłużyć jako podbicie kursów Waszych kuponów AKO. Pamiętajcie jednak, że TurboKupon to bardziej przegląd paru ciekawych propozycji niż zachęta do wrzucenia ich wszystkich na wasze taśmy zgodnie z zasadą kopiuj+wklej. Myślę jednak, że przynajmniej 1-2 propozycje powinny przypaść każdemu do gustu.

?ODBIERZ PREZENT 10 PLN OD FORBET

Typy bukmacherskie na weekend + konkurs! 50 PLN do wygrania!

Czym jest TurboKupon?

Co tydzień w czwartkowy wieczór na youtubowym kanale Typeria pojawia się kolejny film z serii TurboKupon. Zapowiadamy w niej ciekawe weekendowe mecze, które warto dodać do naszego kuponu. Jeżeli sam obstawiasz, na pewno znajdziesz tam ciekawe typy bukmacherskie na sobotę, niedzielę i cały weekend. Jeżeli póki co, nie było Ci po drodze z zakładami, to nic straconego! TurboKupon daje Ci możliwość typowania bez ryzykowania własnej gotówki! Jak to zrobić?  W komentarzu pod filmem piszesz swoje przewidywania odnośnie omawianych spotkań. Listę meczów znajdziesz zawsze w opisie pod filmem. Typujesz w formacie 1X2, gdzie 1 – wygrana gospodarzy, X – remis, a 2 to wygrana gości. Trafisz wyniki – wygrywasz 50zł!

KONKURS! ZGARNIJ 50 PLN NA GRĘ

Osoba, która jako pierwsza poda w komentarzu pod filmem prawidłowe rozstrzygnięcia omawianych spotkań, nagrodzona zostanie kwotą 50 PLN! Możesz obstawiać w oparciu o  zawarte w filmie typy lub spróbować przewidzieć niespodzianki – a tych w piłce nożnej nie brakuje! Najnowszy Turbokupon na weekend znajdziesz w filmie powyżej! Przejdź na youtube, zasubskrybuj kanał, obejrzyj film i podaj w komentarzu swoje typy na weekend! Powodzenia!

?ODBIERZ PREZENT 10 PLN OD FORBET