Brooklyn Nets – Orlando Magic typy, kursy i analiza

Powrócił sezon Major League Baseball, a teraz przyszła kolej na wielce wyczekiwane NBA! Pierwsze dwa mecze już za nami, w dniu dzisiejszym skupimy się na kolejnych rozgrywanych w „bańce” w Orlando. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź meczu Brooklyn Nets – Orlando Magic, typy NBA oraz proponowany kupon. Zarejestruj się w LV BET z kodem TYPERIA i odbierz bonus 20 zł bez depozytu w prezencie. Nie musisz nic wpłacać – 20 zł zostanie dodane do Twojego konta gracza za samą rejestrację! Sprawdź szczegóły bonusów w LV BET.

Załóż konto w LV BET z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️Darmowe 20 PLN⚠️

Nets – Magic typy NBA

Zespół z Brooklynu przystąpi do tego meczu w mocno okrojonym składzie. Wszyscy wiemy o kontuzjach Kyrie Irvinga czy Kevina Duranta, ale do nieobecnych dołącza także trójka zawodników na kwarantannie. Spencer Dinwiddie, DeAndre Jordan i Taueran Prince, czyli bardzo ważni gracze w układance tymczasowego głównego trenera Jacque Vaughna. Jakby tego było mało, to z powodów osobistych nie zobaczymy także Wilsona Chandlera.

Całe szczęście mają oni sporą przewagę nad Washington Wizards i jakoś bardzo nie muszą martwić się o niedostanie się do playoffów. Dzisiaj natomiast zobaczymy ich przeciw bezpośrednim rywalom o siódme miejsce w Konferencji Wschodniej. Będzie im niesamowicie ciężko się przeciwstawić Orlando Magic w tak mocno okrojonym składzie.

Nets – Magic typy dnia NBA

Z takimi brakami w składzie Nowojorskiej drużyny, wszyscy przewidują raczej dominację zespołu z Orlando. Nic dziwnego, przed pandemią złapali oni wiatru w żagle, gdyż wygrali swoje ostatnie 3 pojedynki. Roznieśli nawet Houston Rockets na ich własnym parkiecie 126 do 106. Spora w tym wszystkim zasługa Aarona Gordona, któremu przyjrzymy się dzisiaj bliżej.

Skupimy się głównie na jego liczbie asyst. Aaron Gordon pod tym względem przeszedł niesamowitą przemianę. W listopadzie jego średnia asyst na mecz wynosiła tylko 2.7, w grudniu oraz w styczniu 2.9. Natomiast od lutego przyjął zupełnie inną rolę w drużynie, co można łatwo zauważyć, bo jego średnia APG podskoczyła do 5.9. I to gdy luty zaczął od tylko jednej asysty przeciw Miami Heat.

Liczbę kluczowych podań w marcu utrzymał na podobnym poziomie, mimo tylko 5 spotkań przed pandemią. 6, 9, 4, 4, 9 – to marcowe statystyki. Na spotkanie przeciw Orlando Magic wystawiona jest linia 3.5 na Gordona. Co ciekawe – od 15 meczy nie zszedł poniżej 4 asyst w meczu! To właśnie od spotkania z Miami Heat 2 lutego. Liczę na to, że Aaron podtrzyma swoją świetną passę, zwłaszcza gdy będzie miał tyle wolnego pola na boisku przeciwko drugiemu garniturowi Brooklyn Nets i będzie wypoczęty po tak długiej przerwie od gry.

Brooklyn Nets – Orlando Magic typy:
Aaron Gordon powyżej 3.5 asyst, kurs 1.65

 

Suns – Wizards typy

Jako że kurs na powyższe zdarzenie nie jest zbyt wysoki, to polecam zagrać Phoenix Suns na „podbitkę”. Podziwiam Washington Wizards za to, że w ogóle próbują powalczyć o playoffy, ale jednak ich skład ma ogromne ograniczenia. Zwłaszcza, że do już od dawna kontuzjowanego Johna Walla dołączył ich najlepszy zawodnik Bradley Beal. To głównie jego heroizmom na parkiecie Wizards są w ogóle w walce o miejsce nr 8. Zabraknie również Davida Bertransa, bardzo wszechstronnego gracza, który fechtunku uczył się od samego Gregga Popovicha. Phoenix Suns zaś tylko nie mogą liczyć na usługi Oubre, jeśli wierzyć doniesieniom dziennikarzy to Saric oraz Baynes są gotowi do gry. Washington bez Beala i Bertransa traci zbyt dużo na jakości, żeby przeciwstawić się Słońcom.

Phoenix Suns – Washington Wizards typy:
Phoenix Suns, kurs 1.33

⚠️Odbierz 20 PLN za darmo⚠️

LV BET BONUS 20 PLN + 1500 PLN OD PIERWSZEJ WPŁATY:

  • Promocja bonus 20 zł bez depozytu jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto w LV BET wpisując przy rejestracji kod bonusowy TYPERIA.
  • Po założeniu konta wyślij e-mail na adres [email protected], wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu
  • W celu odebrania bonusu od pierwszej wpłaty o równowartości do 1000 PLN, należy dokonać pierwszej wpłaty na kwotę min. 50 PLN wybierając bonus z mnożnikiem.
  • Otrzymasz bonus proporcjonalny do wysokości Twojej pierwszej wpłaty z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Przykład: zestawiając na kuponie typy z kursem łącznym 7.00, dzięki mnożnikowi kursu zagrasz ten kupon z kursem 700.00.
  • Na takiej samej zasadzie działa również bonus od drugiej wpłaty do max. 500 zł.
  • Sprawdź szczegóły bonusów powitalnych w LV BET z kodem TYPERIA

Dołącz do Grupy Typeria