Trzecie spotkanie półfinałowe siatkarskiej żeńskiej ligi włoskiej pomiędzy Conegliano i Monza. Do tej pory w dwóch meczach bardzo pewnie wygrywał zespół Imoco Volley, nie tracąc nawet seta. Do awansu do finału drużynie Asi Wołosz brakuje już tylko jednego zwycięstwa, a dzisiaj grają u siebie. Czy Monza jest w stanie zatrzymać rozpędzoną lokomotywę mistrzyń Włoch? Zapraszam na zapowiedź, analizę oraz darmowe typy bukmacherskie.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Singiel
CONEGLIANO – MONZA
Serie A1 (ITA)
23.04.2019, 20:30
Typ: over 3,5 seta
kurs: 2,77
stawka: 5/10 ✅ +8,85

 

Siatkówka Typy Dnia: Conegliano – Monza

Wydaje się, że siatkarki Conegliano w najważniejszym momencie sezonu złapały najwyższą formę. Ostatnią porażkę odnotowały 24 marca, a od tego czasu wygrały siedem kolejnych spotkań stosunkiem 3-0. Większość z tych spotkań była o dużą stawkę, chociażby dwumecz w półfinale Ligi Mistrzów z Fenerbahce czy mecze play-off ligi włoskiej z Cuneo i Monzą. 21 setów wygranych i ani jeden stracony. Nic dziwnego, że bukmacherzy internetowi przewidują kolejne łatwe zwycięstwo w trzecim i być może  ostatnim meczu półfinałowym z Monzą. Jako siatkarskie typy na dziś spróbujemy przewidzieć koniec tej fantastycznej passy, bo przecież w siatkówce utrata seta zdarza się nawet najlepszym.

Przełomowym momentem dla zespołu Conegliano było wyjazdowe zwycięstwo nad Eczacibasi w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Po porażce u siebie 0-3 nikt nie wróżył sukcesu ekipie włoskiej, ponieważ Turczynki były uważane za głównego faworyta do wygrania LM w tym sezonie. Jednak wygrana 3-1 i 15-10 w złotym secie uskrzydliła podopieczne Daniele Santarelliego, bo obecnie grają na poziomie, do którego żaden przeciwnik nie może dorównać.

Siatkówka Typy Dnia: Conegliano – Monza

Drużyna Monzy już w tym sezonie zdobyła jedno trofeum, ponieważ zwyciężyła w europejskim pucharze Challenge. W ćwierćfinale Serie A1 wygrały z Busto Arsizio, lecz mecze półfinałowe z Conegliano wyglądały bardzo źle. Zaledwie w jednym secie potrafiły przekroczyć barierę 20 punktów, w pozostałych nawet nie nawiązały walki z Imoco. Czy Miguel Angel Falasca zmotywuje swoje zawodniczki do wygrania chociażby jednego seta? W to nie wierzą legalni bukmacherzy i dlatego wystawione kursy na over setowy są bardzo wysokie. Wszystkie serie kiedyś się muszą skończyć, a jeden set wygrany przez drużynę Monzy wcale nie jest tak mało prawdopodobny.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO