Walijczycy w drugiej kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata zmierzą się z reprezentacją Iranu. Kto po tym meczu będzie bliżej wyjścia z grupy? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Walia – Iran, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy. Zarejestruj się w Betclic i odbierz freebet do 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Bez warunków obrotu!

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Walia – Iran typy bukmacherskie

Szósty dzień Mistrzostw Świata w Katarze zainauguruje spotkanie pomiędzy reprezentacjami Walii oraz Iranu, które odbędzie się na Ahmad bin Ali Stadium w Al Rayyan. Będzie to pojedynek dwóch outsiderów grupy B, którzy niczym szczególnym nie wyróżnili się w pierwszej fazie rozgrywek. Jakie typy bukmacherskie warto więc mieć na uwadze przy obstawianiu meczu drugiej kolejki Walia – Iran?

Faworytem według opinii bukmacherów są w tym starciu Walijczycy, na których wystawiono kurs w okolicy 2.10. Zapewne jest to spowodowane głównie tym, co zaprezentowali zawodnicy reprezentacji Iranu w swoim meczu otwarcia z Anglikami, kiedy to zostali oni kompletnie zdziesiątkowani przez drużynę pod wodzą Garetha Southgate’a. Mecz ten rozstrzygnięty był już w pierwszej połowie, co było ogromnym ciosem dla reprezentacji, która słynęła głównie ze swojej solidnej postawy defensywnej w starciach w wielkich turniejach. Czy podopieczni Carlosa Queiroza zdołają się otrząsnąć po tej haniebnej porażce?

Kurs 100.00 na wygraną Polski!
Postaw 2 zł, zgarnij 176 zł!

Walia – Iran typy dnia

Irańczycy w swoim meczu inauguracyjnym Mistrzostw Świata zaprezentowali się chyba z najgorszej możliwej strony. No może z wyjątkiem Mehdiego Taremiego, który Anglikom zdołał strzelić dwie bramki. Szczególnie słabo zagrała defensywa reprezentacji pod wodzą Carlosa Queiroza, która właśnie swoją niezwykle solidną grą w tyłach zdobyła renomę w światowym futbolu. Jedyne czym wyróżnili się w meczu z Anglikami, to swoim spóźnialstwem przy praktycznie każdych zagraniach Synów Albionu. Irańczycy w tym meczu faulowali łącznie czternastokrotnie, za co zostali dwukrotnie odznaczeni żółtą kartką.

Niewiele lepiej od Irańczyków spisała się Walia w swoim meczu otwarcia. Zwłaszcza pierwsza połowa z Amerykanami wyglądała żenująco w ich wykonaniu, aczkolwiek w drugich 45 minutach udało im się zupełnie odwrócić losy tego spotkania. Walijczycy w tym meczu popełnili masę brzydkich fauli, ale bardzo często ratowała ich niekompetencja katarskiego arbitra. Niezbyt udane spotkania inauguracyjne obu tych ekip sprawiają, że będzie to dla nich mecz o śmierć i życie. Możemy zatem spodziewać się bardzo zaciętej walki o każdą piłkę, co skutkować będzie ciągłym upominaniem przez sędziego tego spotkania. Nim zaś będzie pan Mario Escobar z Gwatemali. Ciężko powiedzieć więcej o tak egzotycznych arbitrach, ale Escobar w ostatnich 10 spotkaniach pokazał 51 żółtych oraz 8 czerwonych kartek! Dlatego też moim proponowanym typem na ten mecz jest over kartek.

Walia – Iran typy:
powyżej 4.5 kartek @ 1.89

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy