Ostatnim sprawdzianem Warty Poznań w tym roku kalendarzowym będzie pojedynek ze Stalą Mielec w Grodzisku Wielkopolskim. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Warta Poznań – Stal Mielec, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Warta – Stal Mielec typy bukmacherskie

Podczas Dnia Niepodległości odbędą się również pierwsze spotkania siedemnastej kolejki Ekstraklasy. Na pierwszy ogień rzuceni zostaną piłkarze Warty Poznań, którzy w Grodzisku Wielkopolskim zmierzą się z kolegami po fachu grającymi w Stali Mielec.

Będzie to jednocześnie ostatnia seria gier Ekstraklasy w tym roku kalendarzowym, albowiem za chwilę startują Mistrzostwa Świata w Katarze. Pierwsze analizy mundialowe już wjechały na Typerię, tak więc zapraszamy do jak najszybszego zapoznania się z nimi! Wracając jednak do meritum – jakie typy bukmacherskie warto mieć na uwadze przy obstawianiu meczu Warta Poznań – Stal Mielec? Która z tych ekip zakończy rundę jesienną w lepszych nastrojach?

Warta – Stal Mielec typy dnia

Gdy myślimy o największych rewelacjach pierwszej części tego sezonu Ekstraklasy, to raczej pierwszy na myśl przyjdzie nam Widzew Łódź. Druga w kolejności zapewne będzie Stal Mielec. Natomiast mało kto zwraca uwagę na Wartę Poznań, która do tych dwóch wyżej wymienionych drużyn (czyli nawet do podium) traci wyłącznie dwa punkty po szesnastu kolejkach! Taki dorobek punktowy to głównie zasługa fenomenalnej gry Warty w meczach wyjazdowych – bilans 6-1-2 mówi sam za siebie!

Szkoda tylko, że rundę jesienną zamykają ze Stalą Mielec u „siebie”, czyli w Grodzisku Wielkopolskim. Tutaj ewidentnie piłkarzom Dawida Szulczka brakuje odpowiedniej motywacji. Strzelają bardzo mało bramek (5), tracąc przy tym dwa razy tyle (10). Dlatego też upatruję tutaj szans dla Stali Mielec na zgarnięcie kolejnych punktów, być może nawet kompletu. Dla podkarpackiej ekipy nie ma znaczenia gdzie grają, wszędzie potrafią zaskoczyć. Jednocześnie będzie to pojedynek dwóch taktyków trenerskich nowego pokolenia, tak więc raczej będziemy świadkami piłkarskich szachów. Ze względu na słabszą postawę Warty w Grodzisku (kończy się runda, to i motywacji będzie jeszcze mniej) i stałe fragmenty Stali Mielec skłaniam się zatem ku zakładowi X2. Odkąd te ekipy są w Ekstraklasie, to ani razu w tym pojedynku górą nie byli gospodarze (2 remisy, 2 „dwójki”).

Warta Poznań – Stal Mielec typy:
X2 @ 1.90

Warta – Stal składy:

Warta: Grobelny; Stavroupolus, Szymonowicz, Ivanov, Kościelny, Grzesik; Kopczyński, Kupczak; Luis, Szmyt; Zrelak

Stal: Mrozek; Kruk, Matras, Flis, Wolski, Getinger; Wlazło, Kasperkiewicz; Ratajczyk, Domański; Hamulić

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy