W 39 kolejce Championship, West Bromich Albion podejmie u siebie Birmingham City. Gospodarze zajmują 4 lokatę w tabeli i do końca sezonu będą walczyć o awans do Premier League. Goście z kolei mają tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkową. Kto będzie górą w meczu West Brom – Birmingham? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz proponowane typy dnia.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
West Brom – Birmingham
Championship
29.03.2019, 21:00
Typ: obie strzelą
kurs: 1.76
stawka: 6/10✅ +4,56

Single
West Brom – Birmingham
Championship
29.03.2019, 21:00
Typ: Che Adams strzeli
kurs: 3,00
stawka: 3/10 ⛔3
Single
West Brom – Birmingham
Championship
29.03.2019, 21:00
Typ: goście over 0,5
kurs: 1.50
stawka: 9/10✅ +4,50

West Brom – Birmingham typy bukmacherskie

Kursy jakie wystawił na to spotkanie legalny bukmacher Etoto dość wyraźnie faworyzują gospodarzy. 1,90 na West Brom i aż 4,20 na Birmingham pokazuje, że strata punktów przez czwartą drużynę ligi byłaby lekką niespodzianką. Dodając do tego bardzo przeciętną ostatnio postawę strzelecką gości wydaje się, że oczywiste zakłady 1X2 na ten mecz, to typy bukmacherskie na West Brom.

Dlaczego więc sugeruję zdecydować się na inne propozycje z oferty bukmacherów? Wydaje się, że Birmingham jest lekko niedoceniane. Goście na wyjazdach prezentują się w tym sezonie naprawdę solidnie i przegrali tylko z 6 z 19 takich występów. West Brom w roli gospodarza to zespół zaledwie przeciętny, a najlepszym tego dowodem raptem 4 zwycięstwa w 15 ostatnich meczach na The Hawthorns. Zamiast na zwycięzcy tego spotkania, proponowane typy dnia skupiać będą się na bramkach.


West Brom – Birmingham typy dnia

Od lutowego pojedynku z Bristol City, Birmingham oddało 59 strzałów na bramkę rywali, które przyniosły….zero bramek! Ciężko mówić o bardzo słabej grze, czy też braku jakości w formacji ofensywnej. W ataku Birmingham występuje przecież trzeci najlepszy strzelec ligi Che Adams, którego kupnem zainteresowanych jest wiele klubów Premier League. Piłka po prostu nie chce wpadać do siatki, a menedżer Blues Garry Monk po raz pierwszy w swojej karierze szkoleniowca poniósł cztery porażki z rzędu.

Czasami w piłce nożnej wyniki spowodowane są zwykłym pechem, a gole nie padają pomimo całkiem dobrej boiskowej postawy. Typy dnia na mecz West Brom – Birmingham zakładają, że pech opuści dziś gości i jeśli nawet nie zdołają wygrać, to przynajmniej nastąpi ich przełamanie strzeleckie. Kurs na powyżej 0.5 bramki Birmingham wynosi 1,50.

Interesująca opcja, to również typy bukmacherskie na obie strzelą z kursem 1,76. West Brom mimo nie najlepszych wyników na swoim stadionie, regularnie zdobywa tam bramki. Dzisiejsi gospodarze strzelali przynajmniej jedną bramkę w 27 z 28 ostatnich domowych meczów.

Dodając do tego niezłą wyjazdową postawę Birmingham, szanse na trafienia z obu stron wydają się dość duże. Za typem przemawia również ostatnia historia spotkań tych drużyn.

West Brom – Birmingham przewidywane składy

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

★ Dołącz do bukmacherskiej grupy Typeria na Facebook’u.