Kibice Wisły Kraków zbierają pieniądze i walczą o to, aby ich ukochana drużyna wciąż mogła występować przy Reymonta. Znajdujący się opłakanej sytuacji finansowej klub, nie jest w stanie pokrywać nawet kosztów wynajmu stadionu. Dzisiejszy mecz z Arką będzie dla piłkarzy świetną okazją do podziękowania kibicom za ich trud oraz przyciągnięcie sponsorów, którzy pomogą uratować wielokrotnego mistrza kraju. Typy bukmacherskie i zapowiedź meczu Wisła – Arka.

Singiel
Wisła – Arka
Ekstraklasa
21.07.2018 godz. 18:00
Typ: 1 (remis = zwrot)
Kurs: 1.60
Stawka: 7/10 ZWROT
Singiel
Wisła – Arka
Ekstraklasa
21.07.2018 godz. 18:00
Typ: 1
Kurs: 2.35
Stawka: 2/10 ⛔2

?Postaw te typy w Forbet. Odbierz 1250 zł na start???

Spadająca Biała gwiazda

Wisła Kraków znalazła się w niemałych tarapatach. Napięta atmosfera, zamieszanie, zwolnienie trenera, sprzedaż największej gwiazdy zespołu oraz widmo bankructwa. Nowym trenerem zespołu mianowano Macieja Stolarczyka, byłego gracza krakowskiego zespołu. Stolarczyk pamięta czasy, kiedy Wisła była jeszcze prawdziwą potęgą. Był jednym z członków niesamowitej drużyny, robiącej prawdziwą furorę w Pucharze UEFA.

Od tego czasu minęło jednak sporo, Wisła stała się ligowym przeciętniakiem, a Stolarczyk trenujący ostatnio młodzieżowe reprezentacje Polski ruszył na ratunek swojemu klubowi. Nie ma co się oszukiwać – Wisła znajduje się w położeniu bardzo trudnym i żeby z niego wyjść, muszą pojawić się wyniki. Jeżeli sezon zostanie rozpoczęty w złym stylu, nie pomogą żadne akcje kibiców ani dobroczyńców, klub taki jak Wisła, aby funkcjonować potrzebuje znacznie więcej pieniędzy.

Nowi ludzie

Z Wisłą pożegnało się wielu zawodników, poza Carlitosem klub opuściły między innymi jego dwie legendy – Brożek i Głowacki. Czy zespół w którym doszło do tylu zmian, jest w stanie dobrze grać w piłkę? Jest to pewna niewiadoma, warto jednak zwrócić uwagę, że w Arce Gdynia również doszło do wielu ruchów kadrowych. Z zespołem pożegnał się przede wszystkim trener Leszek Ojrzyński, a jego miejsce zajął  dotychczasowy trener Stali Mielec Zbigniew Smółka. Obydwie drużyn znajdują się w przebudowie, a poziom ich gry w dzisiejszym meczu pozostaje zagadką. Z pewnością większego sensu nie ma wyciąganie wniosków z ostatnich spotkań rozgrywanych przez obie drużyny – Arka pokonała w Superpucharze Legię, a Wisła w towarzyskich meczach toczyła wyrównaną walkę z rezerwami Monaco oraz Żyliną. Typy bukmacherskie na mecz Wisła – Arka, powinny uwzględniać przede wszystkim pozaboiskowe okoliczności tego spotkania.

Silny gospodarz, słaby gość

Sobotni mecz Wisły z ekipą z nad morza, będzie ich 28 spotkaniem na najwyższym poziomie rozgrywkowym w kraju. Wisła wygrała 14 takich potyczek i sześciokrotnie remisowała. Arkowcy byli górą 7 razy. Na Reymonta Wisła z Arką nie przegrała jeszcze nigdy. W 14 spotkaniach odniosła 12 zwycięstw i zanotowała 2 remisy. Ciekawie prezentują się również wyjazdowe statystyki Arki, która nie wygrała ani jednej ze swoich ostatnich 10 ligowych delegacji. Myślę, że typy bukmacherskie na Wisłę Kraków lub remis, będą interesującą opcją do kuponu AKO. Forbet wystawił na to zdarzenie kurs 1.35.


Typy bukmacherskie i składy

Wisła jest lekkim faworytem tego spotkania i w spotkaniu inaugurującym nowy sezon nie powinna ponieść porażki. Arka jest bardzo przeciętna na wyjazdach, jeszcze nigdy nie wygrała z Wisłą na Reymonta, a poza tym może poczuć się zbyt pewnie po wygranej z Legią. Zespół ten zweryfikowany zostanie dziś przez szarą ligową rzeczywistość i Wisłę, która postawi na pewno trudniejsze warunki niż myślący o Europie gracze Legii. Typy bukmacherskie na zwycięstwo Wisły są moim zdaniem opcją dobrą, choć nieco ryzykowną.

Forbet na „jedynkę” wystawił kurs 2.35. Lubiący dreszczyk emocji mogą spróbować zagrać ten typ, sugerowałbym jednak dość niską stawkę. Gracze preferujący bezpieczniejsze rozwiązania powinni zdecydować się na zakład bez remisu. W tym przypadku kurs na Wisłę wynosi 1.60 i wciąż jest to całkiem niezła oferta.

Przewidywane składy:

Wisła: Buchalik – Bartkowski, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak, Basha, Halilović, Boguski, Kort, Jesus Imaz, Ondrasek

Arka: Steinbors – Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak, Bogdanov, Nalepa, Zarandia, Janota, Cvijanović, Kolev.

?Postaw te typy w Forbet. Odbierz 1250 zł na start???